Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamet: a nie lepiej interkom? Najtańsze chińczyki możesz mieć za ~200zl, markowe ok 400. Używam Seny od kilku lat i jak zapomnę naładować to tragicznie mi się jeździ bez muzyki.
@ohfcukme: Jak nic nie slychac? Jest, jest. Jezdze na motocyklu z 20 lat. Przez ten czas znam kilka przypadkow gdzie zgineli wlasnie przez sluchawki. W tym jeden kolega.

Co tam kto zrobi z ta informacja to jego sprawa, ale z faktami sie nie dyskutuje.
@bigger: przez słuchawki, ta. jak się jeździ w słuchawkach i nie bierze poprawki na to, że nie słychać za dużo z zewnątrz, nie nadrabia szczególną uwagą, to tak jest. chyba, że ich ufo wciągnęło, bo wtedy rzeczywiście - nie widać tego w lusterkach
@Glenroy: A i widzisz... czekalem na ten argument.

Pomijam,ze generalnie na pewno zwiekszaja jakos szanse na wypadek to dobre stopery filtruja tylko odpowiednia pasma dzwieku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Glenroy: A i widzisz... czekalem na ten argument.


Pomijam,ze generalnie na pewno zwiekszaja jakos szanse na wypadek to dobre stopery filtruja tylko odpowiednia pasma dzwieku.

@bigger: Gdzieś Ty się takich durnot dowiedział? :D
@Glenroy:
Mowie na podstawie wlasnych doswiadczen a nie tego co przeczytalem w necie. Nikogo na sile nie zamiarzam przekonywac ani wdawac sie w przydlugie dyskusje, bo jak ktos nie ma doswiadczenia albo nie probowal to i tak nie uwierzy anonowi z neta. Ale moze jeden z drugim sprobuje.

Ze stoperami przejechalem cala Europe wzdłuż i wszerz. Nawet nie raz.
I polecam porzadne zamiast gowien z castoramy. Tak od Esteka w gore.
Pobierz
źródło: comment_ix7pRKTGH2WcFuX1ztmEgjV8kU22k96X.jpg
Co tam kto zrobi z ta informacja to jego sprawa, ale z faktami sie nie dyskutuje.


@bigger: xD toś popłynął ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby to był 'fakt' to potrzebne byłoby coś więcej niż wywód randoma na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak, to tylko Twoje prywatne odczucia, poparte doświadczeniem, a temu do 'faktu' daleko ( ͡° ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamet: też mam shoeia i nic nie musiałem ciąć, jak nie masz antycznego modelu to wycięcia na słuchawki albo trochę miejsca powinno się znaleźć, a montaż bazy też nie wymaga ingerencji w kask.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamet: Mam doświadczenie tylko z 3 modelami Seny, smh5, smh10 i 20s. Ogólnie interkomy nie są dla melomanów, ale pomiędzy 5 a 10 i 20s jest spora różnica bo słuchawki są mniejsze, 10 i 20s maja lepsze słuchawki co też przekłada się na jakość. Wielkich basów nie usłyszysz, jest przewaga sopranów bo nacisk jest położony na komunikację a nie na muzykę, zresztą podczas jazdy i tak masz dodatkowo szum wiatru i