Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na początku kwietnia założyłem własną firmę. Ostatni miesiąc poświęciłem na ogarnięcie wszystkich spraw technicznych i administracyjnych oraz poszukiwanie klientów. Z kilkoma się dogadałem, ale wiadomo, że zanim wszystko ruszy i zacznie z tego płynąć regularny przychód, to minie jeden do trzech miesięcy. Mam oszczędności, które pozwolą mi przeżyć, ale mimo wszystko chciałbym dorobić jakieś dodatkowe pieniądze - na rozwój i zakup kilku rzeczy dla firmy. Szukam sposobów na dorobienie tysiąca, czy dwóch miesięcznie, najlepiej w taki sposób, żebym mógł wystawić fakturę. Myślałem o Uberze (wynajmując samochód od partnera), ale żeby tak zarobić jakieś pieniądze, to trzeba siedzieć za kołem po nocach w weekendy, a nie o to mi chodzi. Trafiłem na ofertę Lime - bycie tzw. "juicerem" i ładowanie hulajnóg elektrycznych, ale nie mam na stałe samochodu, a byłby niezbędny. Co można jeszcze robić pracując w takim modelu?

#praca #wlasnafirma #zarobki #pracbaza #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach