Wpis z mikrobloga

Jednym z najdziwniejszych trendów na wykopie jest wyśmiewanie się z urody Polek.
Człowiek trochę pozwiedzał tego Świat i na serio mało które kobiety dorównują w urodzie Polkom. Przyjeżdżasz zza granicy i na serio na ulicy dużego miasta ale i prowincji kark może się skręcić.
Przeciętna Polka jest szczupła, dobrze ubrana i ma ładną mordkę. Wyższość Polek nad innymi nacjami przejawia się również w zróżnicowaniu Polek- Polka może być blond (z oryginalnym mysimi blondem), czarna, ruda, mieć ciemną lub jasną karnację ale dalej będzie Polką a nie kundlem. Oczywiście zdarzają się maszkary, ale jest ich stosunkowo mało co do innych krajów.

Hejt mizoginów i przegrywów skierowanych w kierunku naszych pięknych rodaczek wynika głównie z tego, że są one dla nich niedostępne ale niedostępne dla nich byłyby też Szwedki gdyby byli Szwedami i Amerykanki gdyby byli Amerykanami.
Natomiast zachwyt nad pokrzywionymi azjatkami wynika pewnie z tego, że człowiek dla którego codziennością jest kawior z dzikiego jesiotra przez spowszednienie tego produktu widziałby rarytas w parówkach z biedronki albo kebabie ze zmielonych kopyt krowy która spędziła całe życie w gównie.

Nie białorycerze, ale Polki są prześliczne (ʘʘ)
Na zdjęciu dziewczyna z typowo polską urodą.
#takaprawda #ladnapani #takaprawda #p0lka
I.....o - Jednym z najdziwniejszych trendów na wykopie jest wyśmiewanie się z urody P...

źródło: comment_cSDa3WwhtmibiZJKWHJfHZ11BFfpyqzF.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strzelec_Kurpiowski: ale o jakich realnych argumentach ty mi #!$%@? skoro nie napisałeś żadnego argumentu tylko mnie wyzywasz?

O wszystko potrzebujesz źródeł naukowych? Nie trzeba źródeł aby wiedzieć że historyjka z bogami to tylko i wyłącznie "broń" władzy na kontrolowanie ludzi. Nie potrzeba badań udowadniajacych że włożenie metalowego pręta w gniazdko spowoduje zatrzymanie serca debila który tak umyślnie zrobi. Nie potrzeba badań nad tym że jak Cię #!$%@? rozpedzony pociąg to połamiesz większość kości i prawdopodobnie umrzesz. Również nie potrzeba badań udowadniajacych że polki są jakie są, bo wystarczy mieć jakiekolwiek doswiadczenie oraz kontakt z ludźmi z innych krajów aby widzieć różnice pomiędzy zachowaniem polek a kobiet z hiszpanii, Szwecji, finlandii itp (akurat z nimi miałem i nadal mam bardzo często do czynienia).

Naukowcem nie jestem aby mieć dowody. Mam doświadczenie, oraz z własnej obserwacji zrozumialem jak jest na prawdę. Jak mieszkałem w Polsce to też mi się tylko i wyłącznie polki podobaly, również ze względu na charakter. Teraz widzę jak bardzo bylem wtedy w
  • Odpowiedz