Wpis z mikrobloga

Jednym z najdziwniejszych trendów na wykopie jest wyśmiewanie się z urody Polek.
Człowiek trochę pozwiedzał tego Świat i na serio mało które kobiety dorównują w urodzie Polkom. Przyjeżdżasz zza granicy i na serio na ulicy dużego miasta ale i prowincji kark może się skręcić.
Przeciętna Polka jest szczupła, dobrze ubrana i ma ładną mordkę. Wyższość Polek nad innymi nacjami przejawia się również w zróżnicowaniu Polek- Polka może być blond (z oryginalnym mysimi blondem), czarna, ruda, mieć ciemną lub jasną karnację ale dalej będzie Polką a nie kundlem. Oczywiście zdarzają się maszkary, ale jest ich stosunkowo mało co do innych krajów.

Hejt mizoginów i przegrywów skierowanych w kierunku naszych pięknych rodaczek wynika głównie z tego, że są one dla nich niedostępne ale niedostępne dla nich byłyby też Szwedki gdyby byli Szwedami i Amerykanki gdyby byli Amerykanami.
Natomiast zachwyt nad pokrzywionymi azjatkami wynika pewnie z tego, że człowiek dla którego codziennością jest kawior z dzikiego jesiotra przez spowszednienie tego produktu widziałby rarytas w parówkach z biedronki albo kebabie ze zmielonych kopyt krowy która spędziła całe życie w gównie.

Nie białorycerze, ale Polki są prześliczne (ʘʘ)
Na zdjęciu dziewczyna z typowo polską urodą.
#takaprawda #ladnapani #takaprawda #p0lka
I.....o - Jednym z najdziwniejszych trendów na wykopie jest wyśmiewanie się z urody P...

źródło: comment_cSDa3WwhtmibiZJKWHJfHZ11BFfpyqzF.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Quear: i w jaki sposób odnosi się to do...? W moim odczuciu jest to jak najbardziej negatywne zjawisko, a spolecznosc jej podlegla to troche jak grupa owiec, bez wlasnego zdania, lub zorientowana na realizowanie jednego celu. W zasadzie nie wiem co gorsze, czy nacisk na zwiekszenie swej atrakcyjnosci nawet kosztem swojej opinii czy tez indywidualnych preferencji, czy tez rzeczywiste przekonanie o wyzszosci tych utartych zasad. Chyba bym sie sklonil jednak
  • Odpowiedz
Na zdjęciu dziewczyna z typowo polską urodą.


@ImInLoveWithTheCoco: Nie zgadzam się.

Marny podróżnik ze mnie, ale mój niebieski mówi, że na wschodzie (Europy) są ładniejsze, a na zachodzie brzydkie. Na północ może jeszcze nie dotarł :p
Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to azjatki na żywo prezentują się słabo- wcale nie mają ładnych buziek tylko ziemniaczane, a do tego te oczy jak szparki...
Za to wydaje mi się że piękne kobiety
  • Odpowiedz
zwłaszcza naturalne ułożenie koncików ust w dół albo w bok (jak na twoim zdjęciu)


@misiek735: jak wszędzie walisz taką ortografię, to się nie dziwię że patrzą na ciebie z pogardą na twarzy.

co świadczy o takim permanentnym smutku, z wyrazem twarzy lekkiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Strzelec_Kurpiowski: Hahahaha o #!$%@?, widzę że mam do czynienia z klasycznym przykładem wykopka. Najpierw klasyczne #!$%@? się do ortografii, potem ból dupy odnośnie czytania prawdy. Pewne teraz wyjedziesz mi z komentarzem że nie przeszliśmy na "Ty" xD
Szkoda mi Ciebie gościu. Jak byś nie był tak ograniczony swoimi poglądami i miał byś pewne doświadczenie z kontaktem z ludźmi z całego świata to byś zrozumiał o czym napisałem.
  • Odpowiedz
Hahahaha o #!$%@?, widzę że mam do czynienia z klasycznym przykładem wykopka. Najpierw klasyczne #!$%@? się do ortografii, potem ból dupy odnośnie czytania prawdy.


@misiek735: jakiej prawdy typie? Nie masz nic na potwierdzenie swoich słów oprócz swoich urojeń. Żadnych statystyk, żadnych badań ani tym podobnych rzeczy. A o ortografii wspomniałem, bo ktoś kto nie umie nawet dobrze pisać, na pewno nie ogarnie rozumem złożoności socjologicznej całych społeczeństw.

Szkoda mi Ciebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strzelec_Kurpiowski: na to że polki zachowują się w taki sposób jaki napisałem nie potrzeba badań. Podpowiem Ci pomysł którego nie robiłem ale mam nadzieję że pomoże Ci zrozumieć o co chodzi. Usiądź sobie w jakiejś kawiarni na zewnątrz i popatrz na przechodzące samotnie kobiety - nie dziewczyny ze szkoły, bo wiadomo że wszystko poniżej 20 roku życia to wieczne śmieszki. Tak bez zaczepiania, perfidnie zwróć uwagę na naturalną i neutralną
  • Odpowiedz
na to że polki zachowują się w taki sposób jaki napisałem nie potrzeba badań.


@misiek735: na to, że Ziemia jest płaska też nie trzeba badań według płaskoziemców XD

Tak bez zaczepiania, perfidnie zwróć uwagę na naturalną i neutralną twarz polki. Widać szczęście i uśmiech? Czy raczej połączenie lekkiej irytacji z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strzelec_Kurpiowski: nie potrafisz powiedzieć czegokolwiek co sprawiło by aby moje przekonanie się zmieniło. Jedynie tylko co robisz to próbujesz wmówić mi że jestem przegrywem i mam urojenia. Nie masz żadnych argumentów przeciwnych do moich, bo jedynie w czym jesteś dobry to w wyzwaniu mnie i nie zgadzaniu się w jakichkolwiek wyjaśnieniach z mojej strony. Prezentujesz typowo polskie podejście dotyczące rozwiązywania problemów od dupy strony - kup superszybki pociąg ale nie
  • Odpowiedz
nie potrafisz powiedzieć czegokolwiek co sprawiło by aby moje przekonanie się zmieniło.


@misiek735: skoro masz przekonania z dupy, bardzo ciężko cię naprostować przy pomocy realnych argumentów, skoro masz na nie wywalone.

Jedynie tylko co robisz to próbujesz wmówić mi że jestem przegrywem i mam
  • Odpowiedz