Wpis z mikrobloga

Widzę, że #4konserwy widząc oburzenie ludzi na zatrzymanie za obrazek z tęczową Maryją starają się zmienić szybko narracje.

@Helsantonio_Montes w swoim wpisie sugeruje, że zatrzymanie wynika z "wandalizowania" kościołów.

To samo próbuje zrobić nasz myśliciel i filozof @Brzytwa_Ockhama w tym wpisie sugerując, że chodzi o "niszczenie kościelnych fasad".

Szkoda tylko, że Polska Policja ma na ten temat inne zdanie i jasno mówi, że zatrzymanie dotyczy "znieważenia publicznego i profanacji obrazku Matki Boskiej jak i wywieszanie go na koszach na śmieci i toaletach".

Nie ma słowa o wandalizmie, za co zresztą jest osobny paragraf, a nie Art. 196.

https://twitter.com/polskapolicja/status/1125707894803111936?s=21

Tacy z was niby katolicy, a łżecie jak z nut.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #katolicyzm #lgbt #polityka
rzep - Widzę, że #4konserwy widząc oburzenie ludzi na zatrzymanie za obrazek z tęczow...

źródło: comment_6pcUqUFLAw1th7BGM1DlMZDFjyLC184S.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moooka: Ja manipuluje? Oba wpisy, które przytaczam, sugerują, że całe zatrzymanie dotyczy "wandalizmu" co jest oczywistym kłamstwem. Policja jasno mówi z jakiego powodu dokonał zatrzymania i jakie zarzuty zostaną postawione - i nie jest to "wandalizm" i "niszczenie elewacji".
  • Odpowiedz
@rzep: A czy to nie jest wandalizm? Moim zdaniem jest. Tak poza tym sprawa z tych wpisów dotyczy czego innego niż wklejony przez Ciebie komunikat policji - połączyłeś dwie różne sprawy.

https://www.tvp.info/42513749/teczowe-wizerunki-matki-bozej-na-murach-klasztoru

We wpisach, do których linki wkleiłeś jest wspomniane o obrazie uczuć i nie ma mowy o tym, że areszt dla kobiety w Płocku był za wandalizm. Sprawa wandalizmu dotyczy klasztoru w Warszawie.
W drugim wpisie jest nawet takie
  • Odpowiedz
A czy to nie jest wandalizm? Moim zdaniem jest. Tak poza tym sprawa z tych wpisów dotyczy czego innego niż wklejony przez Ciebie komunikat policji - połączyłeś dwie różne sprawy.


@moooka: Oba wpisy mówią o zamykaniu przez policję. Kogo zamknęli w związku ze sprawą, którą zalinkowałeś? Bo z tego co wiem, jedynie zatrzymanie przez policję dotyczy kobiety z Płocka.

Przestań proszę manipulować.
  • Odpowiedz
@rzep:

Ja nie widzę, żeby tam było napisane o zamknięciu kobiety z Płocka, może Ty masz lepszy wzrok. Wspomnienie o zamykaniu traktowałbym bardziej jako zwrócenie uwagi na poszanowanie prawa przez lewicę, w poprzednim przypadku zatrzymanie za obrazę uczuć wyśmiewano co też jest łamaniem prawa - aktualnego prawa.

Ewidentnie pomieszałeś dwa wątki, wkleiłeś oświadczenie policji sugerując, że wpisy przypisują wandalizm kobiecie z Płocka, co jest wyłącznie Twoją manipulacją. A może o tym nie wiedziałeś,
  • Odpowiedz
Ja nie widzę, żeby tam było napisane o zamknięciu kobiety z Płocka, może Ty masz lepszy wzrok.


@moooka: Kto inny został zamknięty przez policję w związku z "Maryją z Tęczą"?

Bo chodzi.


Nie chodzi, zatrzymanie i afera nie ma nic wspólnego z "kościelnymi fasadami".
  • Odpowiedz
@rzep:

Widzę to tak, że te wpisy to taka krytyka lub wyśmianie lewicowej osobowości. Najpierw był kwik o zatrzymanie, kolejny raz jakiś troglodyta popisał się łamiąc przepisy i dewastując elewację i znowu będzie to samo, kwik i następny troglodyta. Już teraz mogę zrobić taki wpis wyprzedzający o następnym wyczynie zaczynający się od "Olaboga zamykają!".
  • Odpowiedz