Wpis z mikrobloga

Jako że ma mnie na czarnej to odpowiem tutaj:

@musztym: Jak oblepiają tym kościoły powinny być kary za wandalizm, ja jestem za wolnością słowa i nie powinno być karania za obrażanie uczuć religijnych, antysemityzm, homofobie i nie inne słowa które zostały stworzone do zamykania ludziom ust. Takiego czegoś nie powinno być. Ale jak mamy cenzurę i nie mogę skrytykować pewnych środowsk, to jestem też za równością by tamte środowiska też miały kaganiec cenzury. Zadowala was moja odpowiedź?

#4konserwy #korwin #wolnosc #konfederacja #neuropa
H.....s - Jako że ma mnie na czarnej to odpowiem tutaj:

@musztym: Jak oblepiają ty...

źródło: comment_JbNG2ESW9YBDdokrmctGlqUgWQ5uXccf.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miejskismog: ale wiesz, że jak zabronisz danej grupie religijnej swobody wypowiedzi to będzie to już ksenofobia? Sprawiedliwość opiera się na równości? Bzdura.Przykład. Król przyjmuje do pracy 2 chłopów. Chudego i grubego. Mówi im że będą pracować,a w zamian za swoją pracę król obiecał że po pracy będą mogli jeść ze stołu króla aż ich brzuchy będą pełne. Wykonali tą samą prace, po której poszli od razu jeść. Chudy chłop był
  • Odpowiedz
@TimmiTimmi:

ale wiesz, że jak zabronisz danej grupie religijnej swobody wypowiedzi to będzie to już ksenofobia?

nie to nie będzie ksenofobia, bo ksenofobia to niechęc do ludzi inej narodowości :)

Sprawiedliwość opiera się
  • Odpowiedz
@TimmiTimmi: a jeszcze co do chłopów to typowy przypadek "każdemu według potrzeb" czyli jednak komunizm??!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chudy chłop był w stanie zjeść 2 miski zupy, gruby 5. Nie dostali po równo, a mimo to było sprawiedliwie.
  • Odpowiedz