Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 724
Już trochę lat z wami siedzę mirki oraz mirabelki no i mam do was wielką prośbę, wiem że macie moc - wielokrotnie to widziałem i sam uczestniczyłem w różnych akcjach. Dzisiaj proszę was ja.

Do rzeczy. Mój różowypasek, stworzyła własną markę odzieży damskiej, już kilka dni można kupować jej produkty w sklepie internetowym www.wildflower.pl Wszystkie produkty wykonywane są w Polsce, projekty są autorstwa mojego różowegopaska, włożone we wszystko jest dużo serduszka. Najpierw były szkolenia z krawiectwa, a następnie projekty i finalnie szycie! Wszystko szyte jest oczywiście w Polskich szwalniach (na Śląsku). Ciuchy i materiały przed finalna produkcją były testowane itd całość pochłonęła naprawdę dużo stresu, pracy i czasu.

Wiem, że nic za darmo dlatego robię po cichu rozdajo (ona tego nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Kupię coś z jej sklepu dla jednej wylosowanej osoby (kupię w Twoim imieniu), Ty wybierasz co kupię - wybierasz jedną rzecz. #mirkorandom odpalę w środę wieczorkiem o 20.00, aby dostawa miała miejsce w piątek. Zielonki mogą brać udział.

Dlaczego ja kupie? Chcę jej sprawić radość, że komuś się coś spodobało i postanowił kupić właśnie u niej. Także cichosza, może oszuszkiwanie ale z radością (ʘʘ). Mam nadzieję, że tajemnica zostanie długo zachowana. Jeżeli chcesz kupić mirabelko dla siebie lub mirku dla Twojej kobiety poza losowaniem to goraco zachęcam ()

Możecie też lajkowac i obserwować jej instagram lub fanpage na pewno zrobi jej się cieplutko na serduszku no i nabierze motywacji na dalsze projekty. Możesz też tutaj w komentarzu napisać co Ci się podoba z jej kolekcji, co powinno być poprawione na sklepie lub co nie jest zrozumiałe.

Dziękuję ()

TL:DR


#rozdajo #modadamska #rozowepaski #niebieskiepaski #czujedobrzeczlowiek
  • 54
  • Odpowiedz
@r4mzi: Przekaż gratulacje różowej! Fajnie, że poszła za głosem serca i zdecydowała się na taki ruch.

Projekty ciekawe, eleganckie i minimalistyczne. Mi się podobają. W szczególności kwiecista sukienka, kopertowa spódnica i body z wycięciem na plecach.

Jednocześnie podpisuje się pod tym, co napisał @najman strona wygląda bardzo skromnie. Pierwsze co mnie razi w oczy to użyta czcionka. Brakuje mi również zdjęć na jakiejś modelce. Może nawet różowa? Jeżeli ona widnieje na zdjęciu na Insta to
  • Odpowiedz
@r4mzi bardzo ładne projekty, ceny też przyzwoite biorąc pod uwagę materiał i miejsce powstania. Wiem, że to dopiero początek, ale brakuje mi zdjęć na modelkach, żeby lepiej zobrazować sobie krój i to, jak ubrania układają się na ciele. Trzymam kciuki bo wyglada to naprawdę obiecująco! :)
  • Odpowiedz
@r4mzi: wiedziałam że ktoś się czepi czcionki ale dziw jeszcze że nikogo w oczy nie ukuło logo - weź panie przerób to na wektor bo aż bolą te "schodki" z pikseli.

a ciuszki ładne ładne, mój styl, propsuję.

@najman dobrze gada.
  • Odpowiedz
@r4mzi: zawsze propsuję takie inicjatywy, chociaż rzadko podobają mi się aż tak tworzone przez sympatyków wykopu rzeczy. Naprawdę cudne fatałaszki, śmiało mogłabym założyć każdy ciuch. Są proste i klasyczne, eleganckie, ponadczasowe. Jeśli razem z tym idzie faktycznie wyjątkowa jakość tkanin to będzie super. Gratulacje, niech się biznes dobrze wiedzie!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@r4mzi: ja bym proponował dać dokładniejsza tabele rozmiarów dokładnie rozpisane szerokość ramion talii dlugosc rekawow itp. Bo inaczej nie wiem czy na moją dziewczynę dobre będzie S czy XS, najlogiszniej było by zamówić oba przymierzyć i jeden zwrócić, ale to wygeneruje wam dodatkowe koszty. Dokładna rozpiska rozmiarów przynajmniej częściowo ograniczy takich klientów. A jeśli coś takiego jest, to link przy polu z wyborem rozmiaru do tabelki
  • Odpowiedz
  • 0
@r4mzi Moja różowa jest powiązana z szeroko pojętą odzieżówką więc też trochę liznąłem tematu - ciężka branża, powodzenia.
Konstrukcje i stopniowanie od razu były dobre? Szwalnia nie nawaliła?
  • Odpowiedz
@r4mzi: czy produkcja na serio aż tyle kosztuje czy narzuciła dużą marże żeby od początku dużo zarabiać? PS. Jeśli potrzebny ktoś do prowadzenia insta lub fanpage do pomocy to mogę zrobić to charytatywnie! Rzeczy są piękne, sama może coś zamówię :)
  • Odpowiedz
@r4mzi: To jeszcze #grammarnazi, niech poprawi opis w zakładce "O marce":

Szukam balansu między komfortem ciała i skóry a elegancją i funkcjonalnością

"ciała i skóry, a elegancją"

Nareszcie lubię,
  • Odpowiedz
bardzo ładne projekty, ceny też przyzwoite biorąc pod uwagę materiał i miejsce powstania. Wiem, że to dopiero początek, ale brakuje mi zdjęć na modelkach, żeby lepiej zobrazować sobie krój i to, jak ubrania układają się na ciele. Trzymam kciuki bo wyglada to naprawdę obiecująco! :)


@zupacebulowa wiskoza i poliester to ten materiał? xD
  • Odpowiedz
@r4mzi bardzo ładne ciuszki :) kupowałabym :D
Tak nawiasem mówiąc bardzo wiele firm pisze, że szyje w Polsce jakby to było jakieś mega super dla wszystkich. A nie ma różnicy czy szyjesz w Polsce czy zagranicą, Azji. I w Polsce i w innych krajach są super szwalnie, które super wynagradzają szwaczki czy konstruktorki, ale jest też multum szwalni, nawet w Pl, które mają mega wysoko wygórowane akordy, takie że krawcowa nie
  • Odpowiedz
@r4mzi a i tak btw widzę, że to dopiero początki i w sklepie mało rzeczy. Bardzo podobnie kilka lat temu zaczynała Monika Kamińska, która jeszcze pracując na etacie otworzyła sklep online i w swojej ofercie miała chyba tylko jeden wzór - czarna elegancka sukienka z wełny (tak, z wełny, która latem chłodzi a zimą grzeje). Dziś prowadzi prężnie biznes online i butik, szyje z naturalnych materiałów, nawet swoje kolekcje butów wypuściła
  • Odpowiedz