Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 724
Już trochę lat z wami siedzę mirki oraz mirabelki no i mam do was wielką prośbę, wiem że macie moc - wielokrotnie to widziałem i sam uczestniczyłem w różnych akcjach. Dzisiaj proszę was ja.

Do rzeczy. Mój różowypasek, stworzyła własną markę odzieży damskiej, już kilka dni można kupować jej produkty w sklepie internetowym www.wildflower.pl Wszystkie produkty wykonywane są w Polsce, projekty są autorstwa mojego różowegopaska, włożone we wszystko jest dużo serduszka. Najpierw były szkolenia z krawiectwa, a następnie projekty i finalnie szycie! Wszystko szyte jest oczywiście w Polskich szwalniach (na Śląsku). Ciuchy i materiały przed finalna produkcją były testowane itd całość pochłonęła naprawdę dużo stresu, pracy i czasu.

Wiem, że nic za darmo dlatego robię po cichu rozdajo (ona tego nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Kupię coś z jej sklepu dla jednej wylosowanej osoby (kupię w Twoim imieniu), Ty wybierasz co kupię - wybierasz jedną rzecz. #mirkorandom odpalę w środę wieczorkiem o 20.00, aby dostawa miała miejsce w piątek. Zielonki mogą brać udział.

Dlaczego ja kupie? Chcę jej sprawić radość, że komuś się coś spodobało i postanowił kupić właśnie u niej. Także cichosza, może oszuszkiwanie ale z radością (ʘʘ). Mam nadzieję, że tajemnica zostanie długo zachowana. Jeżeli chcesz kupić mirabelko dla siebie lub mirku dla Twojej kobiety poza losowaniem to goraco zachęcam ()

Możecie też lajkowac i obserwować jej instagram lub fanpage na pewno zrobi jej się cieplutko na serduszku no i nabierze motywacji na dalsze projekty. Możesz też tutaj w komentarzu napisać co Ci się podoba z jej kolekcji, co powinno być poprawione na sklepie lub co nie jest zrozumiałe.

Dziękuję ()

TL:DR


#rozdajo #modadamska #rozowepaski #niebieskiepaski #czujedobrzeczlowiek
  • 54
  • Odpowiedz
@r4mzi: 3 rzeczy na krzyż, ale bardzo w moim stylu <3. Ceny już troszkę mniej, ale do przejścia. Nie do przejścia jest niestety brak zdjęć na modelkach - podstawa do zakupów przez internet. Jak inaczej mam ocenić, jak układa się krój i materiał? Mając do wyboru sukienkę w kwiaty u twojego różowego, innej polskiej marki szyjącej w Polsce lub Zalando wybiorę między ostatnimi dwoma - bo mają sesje na modelce,
  • Odpowiedz
@notoelo: wielkie dzięki, zdjęcia na modelkach lub różowej będą się pojawiały z czasem. Bardzo dobra uwaga z tym wzrostem i rozmiarem modelki! naprawdę dziękuję i przekaże.
  • Odpowiedz