Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1481
Standardowo, wykop codziennie zapchany postami w stylu ,,haha, za 3k to mógłbym pracować na 1/3 etatu", ,,gdzie wy żyjecie że zarabiacie 2k, tyle to ja zarabiałem jak miałem 13 lat xDD". Nagle przyszły matury i każdy sra dupę czy dobrze napisał rozprawke.

#matura #takaprawda #bekazpodludzi #pracbaza
  • 40
  • Odpowiedz
Pamiętam jak kilka lat temu na studiach się jaraliśmy że robimy techniczne kierunki i że ile to nie będziemy zarabiać i że znajdziemy pracę bez problemu. Mieliśmy koleżankę na filologii polskiej, z której żartowaliśmy że McDonald's czeka itd.
Dzisiaj po latach wygląda to tak: mi co prawda udało się idealnie trafić i świetnie zarabiam, ale moja żona po politechnice to u prywaciarza w biurze projektowym tyrała za minimalną a jak zaszła w
  • Odpowiedz
@paranormalny: Ale to potrzebna zgoda rodziców, ale też nie wiem czy w wieku 13 lat w ogóle prawo dopuszcza możliwość pracy zarobkowej? Kiedyś mi się wydawało że dopiero od 15/16 roku życia można "oficjalnie".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZjadaczTrujki: może to będzie dla Ciebie spore zaskoczenie, ale znajdziesz tu kilkaset osób przed maturą i kilkaset po. Kilkaset zarabiających >5k zł i kilkaset ledwo wiążących koniec z końcem. Kilkaset zwolenników #neuropa jak i kilkaset #4konserwy. Tu naprawdę siedzi mnóstwo osób z całkiem sporego przekroju społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
opowi chodzi o fakt ze ludzie bez doswoadczenia na rynku pracy #!$%@? glupoty ile to zarabiaja lub ile powinno sie zarabiac a w rzeczywistosci nigdy nie pracowali¯_(ツ)_/¯


@nairoht: proofs or gtfo
  • Odpowiedz
@Naturmensch: sam #!$%@?, napisałem tylko o co chodzi osobie piszącej ten wpis - jeżeli wczoraj pisałeś polski to mam złe wiadomości, prawdopodobnie nie zdałeś, bo matura opiera się na czytaniu ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@ZjadaczTrujki: haha jak zaczynałem pracę po technikum 5.5 roku temu zarabiałem 1100 zł/msc na zleceniu (jaki zjeb xDDD), haha później na umowie o pracę od 1800 - 2200 zł (#!$%@?.jpg), hahahaha później udało mi się wskoczyć na 2800 PLN (czuć biede xDDD), ahahaha od roku awansowałem w sumie cudem, bo to niełatwe w firmie i mam od 4 - 5k cebulionów (o kurła po awansie, co za bieda xDDD) (
  • Odpowiedz