Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1481
Standardowo, wykop codziennie zapchany postami w stylu ,,haha, za 3k to mógłbym pracować na 1/3 etatu", ,,gdzie wy żyjecie że zarabiacie 2k, tyle to ja zarabiałem jak miałem 13 lat xDD". Nagle przyszły matury i każdy sra dupę czy dobrze napisał rozprawke.

#matura #takaprawda #bekazpodludzi #pracbaza
  • 40
  • Odpowiedz
@mmenelica: opowi chodzi o fakt ze ludzie bez doswoadczenia na rynku pracy #!$%@? glupoty ile to zarabiaja lub ile powinno sie zarabiac a w rzeczywistosci nigdy nie pracowali¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ZjadaczTrujki: no dokładnie jak mówisz, ale uważaj bo zaraz przyjdzie typ i będzie opowiadał że wystarczy coś umieć i pracodawcy z kwiatkami pod szkołą będą czekali z umową za 15k.
  • Odpowiedz
Standardowo, wykop codziennie zapchany postami w stylu ,,haha, za 3k to mógłbym pracować na 1/3 etatu", ,,gdzie wy żyjecie że zarabiacie 2k, tyle to ja zarabiałem jak miałem 13 lat xDD". Nagle przyszły matury i każdy sra dupę czy dobrze napisał rozprawke.


@ZjadaczTrujki: Ameryki nie odkryłeś że w internecie kłamią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NukeOps: no więc mówie:

**RÓBCIE PAPIERY NA WIDLAKA I W NIEMCZECH BĘDZIECIE TYLE ZARABIAĆ W TYDZIEŃ NAWET BEZ JĘZYKA, A JEDZENIE, UBRANIA WYNAJEM I OPŁATY SĄ TAŃSZE NIŻ W P*LSCE**
  • Odpowiedz
@ZjadaczTrujki: trolling na wykopie i tyle by wybielić zarobki w naszym kraju, prawda taka, ze nawet w stolicy wiekszosc tyra za 2jke, zresztą wykopki się kiedyś zdziwią jak pójda do pracy nie będąc specjalistami w jakiejś dziedzinie, że na ich miejsce jest 100 chetnych pracować za mniejsze pieniądze.
  • Odpowiedz
@ZjadaczTrujki: kolego ale zdajesz sobie sprawe ze tu siedzi 10 tys ludzi prawda? to ze kilku pisze ze 5k to wegetecja i biedaki to nie znaczy ze wszyscy tak mysla/zarabiaja
  • Odpowiedz