Wpis z mikrobloga

Witam :) Przez pewien czas byłam "niedostępna" ze względu na urlop, a tym samym robiłam sobie detoks od internetu :). Jednak wszystko co dobre szybko się kończy, więc czas wrócić do codziennej rzeczywistości i nadrobić wszystkie zaległe podsumowania.

Mini - plan:
dziś - podsumowanie ankiet za ostatni (dość długi) okres kwietnia
jutro - podsumowanie zarobków za kwiecień
pojutrze - pierwsze zestawienie ankiet za maj

Chciałabym również nadmienić, że nie wszystkie otrzymane w ostatnim okresie ankiety były przeze mnie wypełniane, dlatego zestawienie będzie obejmować tylko te, w które (mówiąc kolokwialnie) "kliknęłam".

Dziś przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 23 - 30 kwietnia 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 11, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 6
3) Life Points - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
5) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) SW Panel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
8) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) Zymetria - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
10) Market Agent - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
11) Epanel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0

Z Klubu Kantar miałam ankietę, która kwalifikowała do dzienniczka o napojach. Teraz (podobno) mam otrzymać jakiegoś maila w tej sprawie, więc oczekuję :)

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal
  • 4
@grypa-grypowska: To zależy od wielu czynników m.in. panelu, tego ile dana ankieta jest płatna, jakie jest minimum punktowe/pieniężne itp. W jednym panelu wystarczy zrobić 10 - 15 ankiet, a w innym konieczne będzie wypełnienie n. 20 - 25. Jedno jest pewne - nie są to małe ilości, jednak mi osobiście w żaden sposób to nie przeszkadza :)
@grypa-grypowska: Po 4 tygodniach (czyli pełnym miesiącu) udaje się mi wypłacić zazwyczaj z Clixsense, czasem z Klub Kantar oraz Market Agent - zdarza się, że w tym "gronie" znajdzie się jeszcze jakiś inny panel, ale raczej jest to wyjątek. W pozostałych trzeba założyć przynajmniej te 1,5 miesiąca, chyba że ktoś ma wielu tzw. poleconych, wtedy istnieje większa szansa na szybsze wypłaty.