Wpis z mikrobloga

CYK 305kg w ciągu. Zatrzymałem się na 305kg bo kompletnie dzisiaj mi technika uciekła, po prostu nie czułem tego ciągu. No ale siła mnie uratowała :) Rozpoczynając ciąg nie szarpnąłem do tyłu, tylko do góry, co spowodowało że w połowie ruchu przechyliło mnie do przodu, na szczęście mocny brzuch uratował sprawę i dało radę to wciągnąć, co ciekawe jestem bardzo zadowolony z lockout-a dlaczego? Bo w myślach mówiłem sobie "wpychać biodro, zaciskać poślady" i poszło :)

Do tego mam już magiczną maszynę... Reverse hypers :D To naprawdę działa cuda, po ciągu byłem styrany niesamowicie, hop na reverse hypers kilka serii i kręgosłup JAK NOWY, naprawdę ulga niesamowita. Do tego dzięki reverse hypers dodam KILKADZIESIĄT ton objętości dla posterior chain w tygodniu.

Dzisiaj wyglądało to tak

Deadlift - 305kg x 1
Reverse hypers 5x12
Band ham curls 3x15
Db side bends - 3x15
Banded Ab Pulldowns - 3x15

Czekam jeszcze na dostawę haków monolift, i zaczynam jeszcze cięższe treningi, i z całym tym sprzętem wierzę że do końca roku dodam kilkadziesiąt kg do ciągu/siadu.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - CYK 305kg w ciągu. Zatrzymałem się na 305kg bo kompletnie dzisiaj mi te...
  • 16
  • Odpowiedz
Powodzenia z nowym sprzętem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bdm_bq: Dzięki, właśnie nie mogę się doczekać jak już wszystko będzie i będę trenował na 100%, Bo niezłe "combo" na mnie czeka, Monolift, texas squat bar, szeroka podstawa klatki (szerszy rozstaw nóg do siadów), platforma do ciągów z gumami, reverse hypers,

Coś czuję że to momentalnie na wyniki się przełoży.
  • Odpowiedz
zanim dochodzisz do rekordowej jedynki jak wygląda progresja ciężarem? Też na jedynkach rampujesz?


@SmaletzWyborny: Co tydzień tak samo... czyli jak mi się nałoży hehe. Dzisiaj wyglądało to tak.

Wszystkie serie
  • Odpowiedz
ile myslisz ci zajmie dojscie do 350?


@kimikini: Oj takich rzeczy nie da się przewidzieć, różnie może być. Szczególnie też trzeba uwzględnić że ja jestem naturalem, wejście na grubą bombę mogło by w krótkim czasie umożliwić dojście do takiego wyniku.
  • Odpowiedz
@ethics: 3lata temu ( w tym czasie zaliczyłem też ~6miesięczną przerwę) zacząłem ćwiczyć z planem i robić lower body. Wyniki wtedy wyglądały tak

wyciskanie - 147x3
martwy ciąg - 132x8
siad - 130x9/10p
  • Odpowiedz
Rozpoczynając ciąg nie szarpnąłem do tyłu, tylko do góry,


@IntruderXXL: Jak dla mnie za szybko, nawet dobrze nie chwycone (to głupio brzmi w kontekście trzymania 305kg) a już jedzie do góry, ja tam lubię celebrować (to trzeba na spokojnie.jpg) a tutaj taki trochę Benedikt Magnusson.
No ale prawdziwa siła techniki się nie boi - po każdym wyszarpanym z gardła grawitacji maksie sobie to powtarzam.
  • Odpowiedz
@piotrb: Wiesz ja lubię wyrywać sztangę, ale ostatnio właśnie przez to że uciekło mi mnóstwo treningów, w tym ciągów, jakby kompletnie technika padła, to znaczy nie wykorzystuje ciała jako przeciwwagi, nie przechyliłem się do tyłu. Zobacz poniższy filmik z ponad miesiąca temu. Tam byłem słabszy, ale technicznie poszło idealnie. Pociągnąłem do tyłu plecami, co spowodowało że plecy przez cały ruch były w korzystniejszej pozycji, nie przechyliło mnie do przodu.
IntruderXXL - @piotrb: Wiesz ja lubię wyrywać sztangę, ale ostatnio właśnie przez to ...
  • Odpowiedz