Wpis z mikrobloga

@Bunch Ok, ale czy serio w poznawaniu ludzi chodzi właśnie o to, żeby się przekrzyczeć i coś udowodnić? Bo jeśli tak to fajnie, wygrałeś... Samotny wieczór. Grtz.

Po drugie Twój ton nie był uprzejmy. Nie pokazałeś poprzedniej części rozmowy, ale stawianie ultimatum z reguły nie jest grzeczne. Sugerowanie, że spotkanie z dziewczyną, która okaże się pulchna jest stratą Twojego czasu, nie jest grzeczne.

Odpowiedz mi szczerze, #!$%@?ąc od tego, no napisałam wyżej-
@Bunch Wiesz... Oburzenie może nie jest odpowiednią reakcją, ale to, że Ty chcesz udostępnić jakąś informację na swój temat, nie oznacza, że ktoś inny musi to zrobić. Plus oburzenie widzę dopiero w ostatniej wiadomości. We wcześniejszych pojawiło się pytanie czy to ma aż takie znaczenie i czy bez tego nie będziesz chciał się spotkać. Nie widzę nigdzie tego, co opisujesz. Nigdzie nie nazwała Cię płytkim, ani niedojrzałym.

Poza tym nie odpowiedziałeś ani
Wiesz... Oburzenie może nie jest odpowiednią reakcją, ale to, że Ty chcesz udostępnić jakąś informację na swój temat, nie oznacza, że ktoś inny musi to zrobić.


@daddyissues_: Oburzenie jest nieodpowiednią reakcją. No i nie. Tutaj nie ma zgody. Oczywiście nikt nie musi nigdzie, nigdy, niczego udostępniać. Każdy normalny chyba nie będzie widział problemu w tym by wyrównać stan wiedzy o sobie.
@Bunch: zapytam o to ponownie bo ktoś już bytanie zadaeał ale je zlałeś. Po jaką cholerę dajesz lasce bez zdjęcia sylwetki like skoro takiego oczekujesz i jest to warunkiem spotkania? Odpowiesz na to czy tez musze ci wyslac zdjecie sylwetki zeby dostąpić zaszczytu odpowiedzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snap-Dragon: Zlałem je bo odpowiedź jest chyba oczywista.
Naprawdę muszę pisać tak proste rzeczy? Daje jej po to lajk abym w rozmowie po osiągnięciu połączenia dopytał się o to czego zabrakło. No... To chyba zrozumiałe w pełni?
@Bunch: No nie bardzo. Skoro dajesz like akceptujesz to, co jest. Jeśli nie ma zdjęcia to oczywistym jest że kobieta ma powody aby go nie zamieszczać. Naprawdę muszę pisać tak proste rzeczy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skoro dajesz like akceptujesz to, co jest.


@Snap-Dragon: nie. Czemu takie założenie? Nie można pogadać ani poprosić o coś więcej? Co to za pokrętna logika? A jak kobieta nie ma w opisie podane, że "lubi koty" to znaczy że nie mogę rozmawiać z nią o zwierzętach?
@Bunch: podajesz 2 skrajne przykłady skoro sam mówisz że jak kobieta nie wrzuca zdjęcia to pewnie gruba to po co takie lajkujesz. Aby potem wrzucać rozmowy na poetal ze śmiesznymi obrazkami i przyklepywać pione z innymi stulejarzami? Sama miałam konto na takim portalu i nie wrzuciłabym tam zdhęcia bo nie jestem towarem na półce. Cenie sobie prywatność i nie chce potem znaleźć swojej fotki. Po to jest spotkanie aby sprawdzic czy
@Snap-Dragon: zgodzę się z Tobą i nie zgodzę. Z jednej strony po co obecność na takim portalu, bazującym głównie na atrakcyjności i nie pokazywanie zdjęć? Udało Ci się tam kogoś poznać?

@Bunch: Z drugiej strony sam przed poznaniem narzeczonej trochę byłem na tym portalu, zdarzyło się że szczupłe dziewczyny miały zdjęcie samej twarzy ale też da się inaczej sprawdzić czy dziewczyna ma fajną figurę. Już pomijam, że jak ktoś wyżej
@hiszpanskizdobywca: poznałam wiele osób i byłam nawet z jedną z nich po prostu nie wrzucam tam zdjęć właśnie przez takich "osobnikow" jak Bunch. Oczywiście nie mógł wytrzymać i musiał tu wrzucić zdjęcie sprzed kilku 10 lat bo inaczej byłby chory. Modelowy przykład czemu kobiety nie chcą przesyłać mu swoich zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snap-Dragon: No, Twoja logika jest pokrętna jak pisalem już wiele razy. Argumenty z "ja nie wrzucam bo nie jestem towarem na półce" też brzmią dziwnie. Poza tym dlaczego zakładacie że wysłanie swojego zdjęcia to coś złego? Coś złego bo kobieta rokuje na grubszą?

A co jeśli lubię grube i takie zdjęcie sprawi, że jeszcze bardziej mi się spodoba?

Zdanie powyżej obala twoje dziwaczne teorie. Polecam je zapamiętać.
@Bunch: czlowieku litosci tu nie chodzi o to czy grube czy nie ale opublikowałam tu 1 zdjęcie spezed 10 lat i juz je jakiś przegryw wrzucił. A potem zdziwienie ze kobiwta nie chce podawać zdjęć to jak laska wygląda nie ma nic do rzeczy zreszta nigdzie tego nie napisałam. Po prostu laski nie chcą swoich zdjęć potem znaleźć na portalu dla 100lejarzy( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Snap-Dragon:

ale opublikowałam tu 1 zdjęcie spezed 10 lat i juz je jakiś przegryw wrzucił. A potem zdziwienie ze kobiwta nie chce podawać zdjęć t


No, to że dekadę temu wysłałąś pochopnie zdjęcie jakeimuś facetowi to dla mnie żaden argument na tezę jaką sobie wyrabiasz. Proste :)
@Bunch: nie jestem po prostu cenie sobie prywatnosć i nie zycze sobie aby moja fotka wędrowała potem po portalu dla panów których jedyną osiągalną dziewczyną jest renia rączkowska a publikując na tinderze musze sie liczyć z tym więc lepiej nie kusić losu poza tym jedynym argumentem jaki ty podajesz jest sprawdzenie czy dziewczyna jest gruba jednocześnie twierdząc ze po twarzy to widać. Jeśli widać to do widzenia i następna. Zbierasz zdjęcia
@Snap-Dragon bo jesteś tak ważną i rozpoznawalną postacią w społeczeństwie, że twój wizerunek to kwestia najwyższej wagi i nie możesz dopuścić aby nawet zdjęcie profilowe wstawić na fejsa. To się nazywa paranoja ;-)