Wpis z mikrobloga

@Bunch: Też miewałem takie rozmowy. Takie panny co okręcają kota ogonem i próbują obrazić - wiele ukrywają. Szkoda czasu.

Do mnie pisały takie kompletnie bez zdjęcia. Jak napisałem, że daj foto bo nie idę na randkę w ciemno to "a przecież masz w profilu, że wolisz spotkania od pisania".

Nie dogadasz się.
  • Odpowiedz
@crystalmeth: No to niech pracują nad tymi kompleksami, a nie ukrywają i jeszcze obrażają tych, którzy śmieją chcieć poznać prawdę z kim się będą widzieć. Zero logiki, w tym. Ktoś traci czas na spotkanie, często i pieniądze, a tam przychodzi zupełnie inna osoba, niż na specjalnie wykadrowanym zdjęciu.
  • Odpowiedz
@crystalmeth: I włąśnie dlatego można je z tych kompleksów wyciągnąć. Ale mi nawet nie o to chodzi.
Chodzi mi o to, że ona Twoje zdjęcia jakoś widzi i decyduje, dla niej jest okej.
A tobie odbiera taką możliwość i jeśli prosisz jej o wyrównanie tego stanu to jesteś OBRAŻANY i wyzywany.
Jesteś nazywany płytkim dupkiem dlatego bo też chcesz zobaczyć jak ktoś wygląda.

No idiotki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bunch: raz się nacialem prawie na taką. Rozmawiało się pięknie, nawet zdjęcia samej twarzy mnie nie odrzuciły. Podała instagrama i to zmieniło sytuację o 180 stopni. Była strasznie ulana, podziękowałem szybciutko I usunąłem tindera XD
  • Odpowiedz
@Bunch nie trać czasu następnym razem. Widocznie się wstydzi swojego ciała i nie wiem czemu to niby czyni Ciebie dupkiem xD Każda dojrzała laska umieszcza normalnie zdjęcia twarzy i sylwetki, bo i takie chce zobaczyć u faceta.
  • Odpowiedz
@Bunch: Gdy wykop wejdzie za mocno. Dej mie zdjęcie sylwetki. #!$%@? idziesz na spotkanie i się wszystko dowiesz, a nie zachowujesz się jak zjeb. Jeszcze ten pseudo moralizatorski ton. #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Bunch: oooo tak, te co mają zdjecia pod dziwnym kątem albo bez całego ciała to często ulańce. Ale sa i takie co wstawiaja foty sprzed x lat jak były chude ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bunch: Ja jestem szczupła i bym Ci nie wysłała ani nie poszła z Tobą na spotkanie ¯\_(ツ)_/¯ Może jeszcze o zdjęcie pełnego stanu uzębienia poproś. Jak jest mocno ulana to powinno być widać po twarzy, jak masz mocnego pecha to najwyżej się natniesz i zmarnujesz pół wieczora. W dobrym tonie byłoby mieć zdjęcie sylwetki na profilu, tak samo jak umieszczenie informacji o wzroście przez faceta, ale jak nie ma to
  • Odpowiedz
@Bunch: Jakby ktoś obcy z internetu bardzo chciał moje zdjęcia sylwetki (używając takich bardzo absurdalnych argumentów w dodatku i zachowując się agresywnie), to bym stwierdziła że jakaś mafia handlarzy ludźmi chce mnie porwać xD
W życiu nie miałam takiej sytuacji i do tej pory nie wiedziałam nawet że to możliwe.
  • Odpowiedz