Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki. Chciałbym was przestrzec przed jednym wybitnie perfidnym oszustem sprzedającym na allegro konta steam z grami za bezcen. Wysyła ludziom konta, które po kilku dniach odzyskuje i sprzedaje znowu, dlatego też często te konta mają nabite po 30, czy 60 godzin gry, a wg opisu są nowe i nieużywane - potwierdzenia tego faktu znajdują się w negatywach. Koleś jest na tyle perfidny, że konta, które sprzedaje, kupuje najpierw drożej u innych sprzedawców i jeszcze wystawia im negatywy kłamiąc, że oni te konta odzyskują.

Allegro część jego kont zablokowało, a część odblokowało i nie reaguje, mimo że wał jest ewidentny. Lista kont jest następująca (to te, o których wiem, a pewnie jest ich więcej):

kacper1992233 - konto zawieszone, negatywy
Gamesgllssw - konto zawieszone, negatywy
mtnVoltage - konto zawieszone, negatywy
gamesell1 - konto zawieszone
SklepGry1999 - konto zawieszone
EjaNNS - konto odblokowane, negatywy
gamesselling12 - konto odblokowane
Damiansellgame - konto odblokowane, tu obecnie prowadzi działalność
AdamGames245 - wobec konta nie podjęto działań, tutaj także prowadzi działalność

Spora większość to konta założone niedawno.

Przestrzegam wszystkich, aby od niego nie kupować i apeluję do @allegro_pl byście w końcu zrobili z tym delikwentem porządek raz na zawsze.

#allegro #steam #pcmasterrace #oszukujo #oszust
  • 18
  • Odpowiedz
@mjpuchy: nie ma to nic do rzeczy. Handel kontami to coś normalnego na allegro, ich nie obchodzi regulamin steama. Z tym że normalni sprzedawcy nie odzyskują potem tych kont, a tutaj jakiś gówniarz myśli, że znalazł patent na łatwy zarobek.
  • Odpowiedz
@sevor6: no masz listę kont. Jak chcesz jakieś dane osobowe to kup coś u niego, nie trzeba płacić by je dostać, ale bardzo możliwe, że te dane będą fałszywe. Swoją drogą zastanawiam się, jak kolo wypłaca kasę, skoro konto bankowe trzeba potwierdzić. Choć z drugiej strony nie wymagają skanu dowodu, a samo oświadczenie.
  • Odpowiedz
@mongolski: Zamiast kupić grę na Steamie, kombinujesz i łamiesz zasady korzystania z usług Steama, a potem narzekasz że zostałeś oszukany bo kupowałeś konto na Allegro, coś co jest zabronione w regulaminie Steama.

Dobrze ci tak, cwaniacy powinni dostawać to na co zasługują. Na twoim miejscu radziłbym zająć się piractwem, bo to równie etyczne i korzystne dla twórców jak kupowanie kont na Steamie. Usuń konto zielonko.
  • Odpowiedz
@supra107: dlaczego zakładasz, że to ja kupiłem konto i to mnie oszukał, troglodyto? Nie muszę tego robić, znam sposób by ogarniać gry na steama taniej, niż cena tych kont na allegro.

Wytłumacz mi jeszcze co steam na tym traci, że ktoś kupuje konto, skoro gra i tak musiała zostać na tym koncie zakupiona, geniuszu? Porównywanie tego do piractwa to okaz niezłego #!$%@? mózgowego.

Tutaj nie poruszam tematu sprzedaży dostępu do kont
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tamagotchi: Ty się bardziej błaźnisz, bo prowokujesz mnie pod dyskusją która zakończyła się miesiąc temu. Żal mi ciebie że zachowujesz się jak dzieciak z gimnazjum.
  • Odpowiedz