Wpis z mikrobloga

@hehenuanek: Ale ty wiesz że mleko z piersi nie leci na zawołanie? Jest produkowane na bieżąco, a dziecko jest głodne na bieżąco, więc nie ma żadnego problemu? A nie, jednak jest, przez święcie oburzonych. Nie da się najeść na zapas, ani odciągnąć mleka na zapas.
  • Odpowiedz
Karmienie butelką jest niezdrowe dla dziecka


@MinnieMouse0: Prawidłowo wykonane nie jest niezdrowe.

Z resztą, skoro bóg dał ci uber eats to może po prostu sam nie chodź do restauracji, skoro masz taki problem z innymi
  • Odpowiedz
Nie da się najeść na zapas, ani odciągnąć mleka na zapas.


@MinnieMouse0: Da się - laktatorem.

płatki śniegu, dzieci i matki to też część społeczeństwa


@dioxyna: I dlatego obowiązują je normy społeczne, m. in. nie smrodzenie i nie przeszkadzanie w restauracji.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 dziewczyno, to był przykład:)
Nic takiego nie napisałem, zamiast prokreację polecam ci kursy czytania ze zrozumieniem. zresztą widzisz, nie odpowiesz na to pytanie, bo po prostu trochę hipokryzją zaleci, że jak komuś ja przeszkadzam to niech sobie idzie, a jak ktoś przeszkadza tobie to jest po porstu niewychowany I niech sobie idzie.
  • Odpowiedz
@hehenuanek wy jesteście właśnie. Sama zanim zostałam mamą bałam się tego momentu karmienia publicznie, bo myślałam, że świat jest pełen takich oburzonych. Na szczęście nie i spędzam masę czasu z dzieckiem poza domem, dzięki czemu czuje się świetnie i odnajduje się w swojej roli. Wolę 10000 razy widok mamy karmiącej niż czytać o kolejnej kobiecie, która poprzez izolację i w konsekwencji depresję skrzywdziła własne dziecko. To jest mega ważne i jeśli
  • Odpowiedz
@hehenuanek: porównujesz niemowle i dorosłego i twierdzisz, że tak samo są w stanie się dostosować? Matka i dziecko mają prawo być równo traktowani., życie, świat nie jest tylko dla bezdzietnych, młodych (no bo stare baby też nie można akceptować, najlepiej #!$%@?ć prądem) wyjątkowych płatków śniegu
  • Odpowiedz
@gwiezdna co wolasz jak nie odpowiadasz na żadne pytanie które ci zadałem, uciekasz od odpowiedzi bo wtedy wyjdzie twoja hipokryzja. Fajnie, że Cię to nie spotkało, ale jeśli Cię spotka to nie znaczy, że ten ktoś jest niewychowany tylko po prostu strasznie wrażliwy pod tym względem, I po porstu nie zje swojego posiłku widząc to I tak samo jak oni szanują Ciebie, ty powinnaś uszanować jego.
  • Odpowiedz
porównujesz niemowle i dorosłego i twierdzisz, że tak samo są w stanie się dostosować?


@dioxyna: Nie są, ale że są równie uciążliwi w restauracji to w niej być nie powinni. No chyba, że komuś magicznie smrodek kupki bombelka nie przeszkadza, a smrodek kupki kloszarda przeszkadza... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest mega ważne i jeśli ktoś tego nie rozumie to nie ma w sobie za grosz
  • Odpowiedz
I po porstu nie zje swojego posiłku widząc to I tak samo jak oni szanują Ciebie, ty powinnaś uszanować jego.


@KsiazePodziemi: to nie wiesz, że

- gdy matka ma jakieś oczekiwania, to to są rzeczy oczywiste, akceptowane bezwzględnie i w ogóle bez ich spełnienia może coś zrobić sojwemu dziecku i to będzie wina wrednego patriarchatu,
- gdy nie-matka ma jakieś oczekiwania, to to są wymysły odrzucane bezwzględnie i w ogóle
  • Odpowiedz
@hehenuanek: sugerujesz, że kloszrad jest pod względem świadomości wyprozniania na poziomie niemowlęcia? Zresztą nie piszemy tu o sraniu, tylko jedzeniu. Nigdy nie zrozumiem tego, że ten temat zawsze sprowadzany jest do gówna
  • Odpowiedz
sugerujesz, że kloszrad jest pod względem świadomości wyprozniania na poziomie niemowlęcia?


@dioxyna: A co to ma za znaczenie? Oboje równie przeszkadzają w restauracji.

Zamiast kloszarda podstaw sobie ciężko upośledzonego dorosłego-warzywko, zamiast defekacji nieustanne wznoszenie okrzyków "Y-Y-Y-Y-Y-Y-Y" i odpowiedz na pytanie, czy nie miałabyś nic przeciwko by korzystał z restauracji pod okiem swoich opiekunów?
  • Odpowiedz
@hehenuanek: nie miałabym, świat nie jest pełen wyjątkowych, młodych, TOLERANCYJNYCH płatków śniegu, są w nim mlodsi, starsi, chorzy, dlaczego mam komuś odmawiać partycypacji w korzystaniu z dóbr społecznych? Komiczne jest to, że ludzie stają się teraz #!$%@? narcyzami i uważają że ich wizja społeczeństwa jest jedyną prawidłową.
  • Odpowiedz
@hehenuanek: nie da się ściągnąć jednorazowo mleka na zapas kiedy laktacja jest unormowana. Porcję trzeba ściągać kilka razy po kilkanascie minut. Dziękuję, nadal będe wywalać cyce ;)
  • Odpowiedz
Komiczne jest to, że ludzie stają się teraz #!$%@? narcyzami i uważają że ich wizja społeczeństwa jest jedyną prawidłową.


@dioxyna: No, na przykład panie od wywalania cyca w restauracji nieszczególnie rozumieją, że komuś może to przeszkadzać.

Dziękuję, nadal będe wywalać cyce ;)


@agataen: Przy stoliku w restauracji też?
  • Odpowiedz
  • 0
@patatier twoim przeciwnikom dyskusyjnym plusuja jakieś stulejarze co na nocnej walą konia do zdj z reddita. Swoją drogą #!$%@? się i zniesmaczył jedzeniem jeżeli koło mnie obca kobieta zaczęła by karmić .
  • Odpowiedz
dlaczego mam komuś odmawiać partycypacji w korzystaniu z dóbr społecznych?


@dioxyna: Ja tam nie wiem, ale generalnie prawo i moralność dopuszczają wykluczenie kogoś (z różnych przyczyn) z korzystania z tego, co nazwałaś dobrem społecznym, bo, na ten przykład, jest na tyle obrzydliwy że czyni korzystanie z tych dóbr niemożliwym dla innych.
  • Odpowiedz