Wpis z mikrobloga

Gorszy jest widok obślinionego kaszojada, który dodatkowo wydaje dźwięki, od których traci się apetyt. A to się mu beknie, a to się uleje, a to jeszcze zacznie drzeć tego #!$%@? ryja. Nie, wasze bombelki nie są urocze dla wszystkich.


@JezdziecMiedziany: Dałbym drugiego plusa.
  • Odpowiedz
@hehenuanek wy chyba jakieś umy spotykaliscie a nie dzieci:D dobra, nieważne, kiedyś będziecie mieli własne, to mam nadzieję, że będziecie siedzieli w domu 12 miesięcy i ewentualnie wyjdziecie na balkon xD w sumie to może już teraz tak powinniście zyc
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 Nie wierzę xD filmik robiony na potrzeby zarobku, można go doszczętnie zmanipulować, właśnie po to aby zdobył popularność, jako źródło informacji na temat zachowań społecznych. Zresztą co to ma w ogole udowodonic? Jeśli ta karmiąca matka założyłaby bluzkę z dekoltem to spoko, przecież może nosić co chce, a gdyby ta "ładna "wyjęła cycki na wierzch to jest to równie obrzydzające.
  • Odpowiedz
wiesz, teatr to nie miejsce dla smsowania, gadania i wszelakich innych aktywności poza siedzeniem i oglądaniem.


@gwiezdna: Czyli nie bylas na przedstawieniu z udziałem publiczności. Szkoda, dużo tracisz.

Natomiast gdziekolwiek, gdzie ludzie mogą swobodnie rozmawiać to są miejsca dla wszystkich i nikt nie powinien być wykluczony.


@gwiezdna: śmierdzący, pierdzący i brzydki kloszard, który jednak ma hajs na posiłek też nie powinien być wykluczony?
  • Odpowiedz
@gwiezdna niedługo to przewijać zaczniecie te dzieci w tych restauracjach xD jest to ohydne I nie róbcie tego, co złego jest w karmieniu w łazience? Przecież w dobrej restauracji nie powinno smierdzieć I powinien być zachowany porządek.
  • Odpowiedz
Ty pewnie też jesteś brzydki a możesz wychodzić z domu, co nie?


@gwiezdna: Zazwyczaj wychodząc do ludzi nie śmierdzę kupą i nie drę ryja. To może jednak wyjaśnisz, czy pan osrany kloszard ma prawo korzystać z restauracji, tak jak bombelki?

W czym kał kloszardzi różni się od bombelkowego?
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi wiesz, ja chodzę do restauracji w okolicach 15, nie w porze ,,randkowej". Zresztą dzieci powinny spać po 19 i tak. Przewijam na przewijaku, w 10p% knajpek już teraz są. Nie będę karmić w łazience na toalecie bo to jest obrzydliwe.
Polecam patrzeć w swój talerz i na tyle sobie urozmaicić życie, żeby nie wpoeprzac się w cudze.
  • Odpowiedz
Plichta się raczy nie zgodzić. To mówisz, że przez te ileś-tam miesięcy nie przeżyłabyś bez wyjścia do restauracji?


@hehenuanek: Chyba bym przeżyła. Ludzie w więzieniach często przeżywają nawet i 20 lat, chociaż nawet oni czasem dostają przepustki. Są więc i tak w bardziej komfortowej sytuacji niż ty byś chciał postawić wszystkie kobiety które uczyniły tę zbrodnię posiadania dziecka.
Zawsze gdy widzę te mizogoniczne komentarze w internecie to się zastanawiam, czy gdybyś
  • Odpowiedz
@gwiezdna właśnie ty to robisz, bo mogłabyś pójść do czystej, ładnej toalety na #!$%@? 5 minut i poprawilabys dzień innym. Ostatnie zdanie to też niezły hit, menel obrzygal pół przystanku? Nie patrz na to. Ktoś osrał cały chodnik? Nie patrz na to xD to że ty jesteś brudasem nie znaczy, że każdy taki jest, bo mi po porstu, nieestetyczne widoki przeszkadzają, I to nie jest mój problem, tylko ludzi którzy właśnie tak
  • Odpowiedz
Zawsze gdy widzę te mizogoniczne komentarze w internecie to się zastanawiam, czy gdybyś się mógł cofnąć w czasie do momentu w którym byłeś noworodkiem, to powiedziałbyś swojej matce że nie ma prawa według ciebie przez 2 lata wyjść z domu?


@MinnieMouse0: Według mej najlepszej wiedzy nie karmiła mnie piersią w restauracji, a co?

Dobry Bóg dął ludziom butelki ze smoczkami i nianie, żeby taka młoda mama mogła na spokojnie sobie wyjść.
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi o matko, ja wiem, że dyskutuje tu z dziećmi, ale kurde, brzydzi mnie taka postawa społeczna.
Skoro tak jest czysto w publicznych toaletach to sam się tam stoluj. Ja nie widzę problemu.
Wasze mamy musiały was od urodzenia karmić w kiblach, bo jesteście serio posrani :D
  • Odpowiedz
@gwiezdna brzydzi Cię kultura w społeczeństwie? Jak Ci coś przeszkadza, na przykład sąsiedzi obok robie imprezę I nie możesz spać, to rozumiem że po prostu wynajmujesz sobie hotel kilkanaście kilometrów dalej, tak? Bo oni nie widzą problemu w tym że się jakiś czas pobawią. Twoje ostatnie zdanie znowu, brak słów, z kulturą wiele wspólnego nie masz, wytykanie wieku oponenta nie sprawi że staniesz się bardziej wiarygodna, tak samo jak wyzwiska nie sprawią,
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Bóg nie dał ludziom butelek, a piersi już tak. Karmienie butelką jest niezdrowe dla dziecka i odpowiedzialni rodzice (jeśli tylko matka ma mleko) tego nie robią.
Z resztą, skoro bóg dał ci uber eats to może po prostu sam nie chodź do restauracji, skoro masz taki problem z innymi ludźmi? Zamiast spacerów możesz wybrać daną przez boga grę na konsoli, a zamiast biblioteki jakieś storytel.pl. Wtedy nie będziesz "zmuszony" do
M.....0 - @hehenuanek: Bóg nie dał ludziom butelek, a piersi już tak. Karmienie butel...

źródło: comment_8FS01xq27TgNYxPyobBMG56FCOm1g3pu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 czyli jak tobie coś przeszkadza, np jak gimnazjaliści urządzają sobie imprezke, to zakładasz kurtkę i idziesz kilkanaście kilometrów dalej? bo przeciez skoro masz problem z innymi ludźmi to ty jesteś temu winna.
  • Odpowiedz