Wpis z mikrobloga

Posiadam audi a3 8p 2008 1.9 tdi. Od jakiegoś czasu podczas jazdy auto zaczyna mi przerywać, aż w końcu dochodzi do tego, że gaśnie. Po tym jak już zgaśnie żeby odpalić je na nowo muszę chwilę odczekać (tak 2/3min) Podczas odpalania po tym incydencie muszę wciskać pedał gazu (góra, dół, góra, dół) do momentu aż odpali. Byłem z tym u mechaników i po podłączeniu do komputera jedynie co pokazuje to że jest różnica między wtryskami (dwa są na plusie, dwa na minusie). Jeden z mechaników powiedział, że to wciskanie pedału gazu to tylko złudzenie i tak naprawdę nic to nie daje ani do niczego się to nie ma. Drugi powiedział żebym narazie jeździł i obserwował, a jak się coś #!$%@? to będziemy przynajmniej wiedzieć co to było.
#audi
  • 5
@Jabol231: nie masz tam czasem pompowtryskiwaczy? co to znaczy że dwa są na plusie dwa na minusie? Pierwszy mechanik ma rację a drugi to debil. @popularny_polityk tyś sam jest przestawiony zapłon

Dobra już wiem, pompowtryskiwacze. Jeżeli komp nie podaje błędu to zaczyna się od tego że mikrosiatka filtrująca wewnątrz pompy się przytyka, komp tego nie pokaże bo niejako nie jest to oprogramowana wartość.