Wpis z mikrobloga

Czy normalnym jest mieć 23 pędzle do makijażu?

Moja różowa ma 23 pędzle, ostatnio byłem w Rossmanie i kazała mi kupić jakieś badziewie za 30 zł(kolejny) Szczerze zapomniałem o nim i wróciłem bez niego, wyszła kłótnia i mówię, se na cholerę ci 24 pędzle jak masz tak dużo, a ona że nie rozumiem i trzasnęła drzwiami i wyszła xD śpi u matki podobno.

Sama mi mówiła że każdy pędzel do innego odcienia ale ona to tak średnio się maluje. Kosmetyczka też nie jest xD

Najlepsze że ma ten swój kubełek z pędzlami i raz przypadkowo pobrudzilem dwa pasta do zębów to kuźwa myślałem że wyjdzie z siebie.

#pytanie #makijaz #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
jmuhha - Czy normalnym jest mieć 23 pędzle do makijażu?

Moja różowa ma 23 pędzle, ...

źródło: comment_Av59JtRI3wyEIw0aM7oI5IerKhxbGwEd.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • 23 pędzle to malo 22.2% (26)
  • 23 pędzle to srednio 23.9% (28)
  • 23 pędzle to duzo 53.8% (63)

Oddanych głosów: 117

  • 20
@jmuhha: nie mam pojęcia, na kilka razy kupowane :) ale jakbyś chciał coś fajnego dla różowej to polecam pędzle jessup, dostępne na cocolicie lub AliExpress
@jmuhha: ciężko stwierdzić. Większość jest z zestawów (np. 12 pędzli za 60-160zł) i takich pojedynczych każdy z nich kosztował około 30-60zł/sztuka. No, ale sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: Ja też mam sporo pędzli do makijażu z których nie korzystam przy codziennym makijażu. Jak robię jakieś charakteryzacje czy kogoś innego maluje to dopiero większości używam. Ale współczuję Ci sytuacji jak ta się wścieka o to że zapomniałeś kupić.