Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Czy ktoś spędza majówkę tak jak ja? Kobieta lat 29. Komplementowana za urodę, czujaca zainteresowanie mężczyzn. Niestety mój wiek sprswia że wszyscy wokół mnie są już w małżeństwach a przynajmniej w parach. Mnie mój chlopak zostawil po kilku latach związku. I dosłownie leżę i nie mam co ze sobą zrobić. Wszyscy znajomi, koledzy i koleżanki są zajeci sobą, jakies wyjazdy, no bo są w parach. Czuje się przegrana mocno. Nie mam gdzie i z kim wyjść. Jestem tak żałosna że chce mi się wyć. Niby nic mi nie brakuje i mijając mnie na ulicy nigdy byś nie powiedział że moje zycie jest tak puste. Wszystko co chcialabym robic wymaga towarzystwa. Czy gra w karty, czy squash, czy wyjscie do pubu. Cokolwiek. Dobija mnie fakt że wszyscy wokół maja co rodzine, kogokolwiek i patrza na mnie z politowaniem i tekstem typu,, musisz sobie kogoś znaleźć,,. Zajebista rada, dzięki. Tylko gdzie? Siedząc na ławce z książką i czekac az ktoś do mnie podejdzie? Samotna dziewczyna w pubie też wygląda niezbyt normalnie. Co robic?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 62
@AnonimoweMirkoWyznania: Chciałem CI jakoś zripostować w sposób nieco ironiczny, ale w sumie chyba masz rację.. Chociaż nie! Zawsze możesz iść sama na siłownie, pobiegać, pojeździć na rowerze, a jeżeli jest tak jak piszesz, że jesteś atrakcyjną czującą zainteresowanie ze strony mężczyzn, to dwie takie sesje i wrócisz do domu ze swoim zdobycznym facetem.
Siedząc na ławce z książką i czekac az ktoś do mnie podejdzie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Obczaj miejsca w ktorych jest duzo luda i sprawdz czy zadziala. Pisze o tym poniewaz KAZDA metoda jest dobra. Siedzenie na dupie i biadolenie nie pomoze Ci w rozwiazaniu Twojego problemu. Ja dla przykladu po przeczytaniu takiego posta bym napisal do Ciebie na priv z propozycja spotkania/wyjscia na piwo
@AnonimoweMirkoWyznania: pogódź sie z tym:p
Mi tez niby nic nie brakuje, 31lvl prawie i nie moge znaleźć drugiej połówki ;/
Jak gdzieś idziemy to zawsze ja sam, na urodziny do znajomych juz mnie nie zapraszają bo ich nie robią, za to zapraszają mnie na urodziny swoich gowniakow :D

Ogólnie syf, kiła i mogiła :D
Ze wszystkich osób jakie znam została tylko jedna singielka z która uda sie czasem gdzieś wyjsc xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: może to trywialne ale musisz przyjąć inicjatywę i sama podbijać, sama oceń gdzie przypadkiem nożna spotkać wartościowego człowieka, pamiętaj że w tych czasach podrywanie kobiet na mieście jest zarezerwowane w większości dla jakiś zjevow trenujących z jutubem, a ci porzadniejsi mają hamulce moralne. Rozumiem Twoją pustkę i współczuję, ale teraz wyobraź sobie co czują osoby starsze, alienowane od społeczeństwa, rodziny, którym np zmarł małżonek. Masakra.

Powodzenia
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam podobnie. Znajomi w kaszojadach lub podjęciu dojarzalej, wspólnej decyzji, że nie chcą wyjść w piątek czy sobotę na piwo xD impreza? Koło 16 bo o 20 bombelka trzeba kłaść spac.
Próbowałem to trochę przezwyciężać wychodząc do ludzi ale jest mega ciężko. Zagadywanie do obcych ludzi w naturalny sposób to #!$%@? jakbym zwierzynę płoszył. Znajomości przez neta nawet takie celem aktywnego spędzenia czasu(vide squash) - nie ma takiego poczucia
CzarodziejskaBabcia: Po pierwsze przestań się użalać, bo to tylko niepotrzebnie pogarsza sytuację, z której możesz się tylko cieszyć - w tym wieku mogłaś już mieć bachora i dwa rozwody na karku, a skoro teraz jesteś sama świadczy o tym, że udało Ci się tego skutecznie uniknąć ;) Znam problem, tylko on jest trochę bardziej złożony, to już nawet nie chodzi o nowych ludzi, problem jest, że jest mało interesujących ludzi -