Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Czy ktoś spędza majówkę tak jak ja? Kobieta lat 29. Komplementowana za urodę, czujaca zainteresowanie mężczyzn. Niestety mój wiek sprswia że wszyscy wokół mnie są już w małżeństwach a przynajmniej w parach. Mnie mój chlopak zostawil po kilku latach związku. I dosłownie leżę i nie mam co ze sobą zrobić. Wszyscy znajomi, koledzy i koleżanki są zajeci sobą, jakies wyjazdy, no bo są w parach. Czuje się przegrana mocno. Nie mam gdzie i z kim wyjść. Jestem tak żałosna że chce mi się wyć. Niby nic mi nie brakuje i mijając mnie na ulicy nigdy byś nie powiedział że moje zycie jest tak puste. Wszystko co chcialabym robic wymaga towarzystwa. Czy gra w karty, czy squash, czy wyjscie do pubu. Cokolwiek. Dobija mnie fakt że wszyscy wokół maja co rodzine, kogokolwiek i patrza na mnie z politowaniem i tekstem typu,, musisz sobie kogoś znaleźć,,. Zajebista rada, dzięki. Tylko gdzie? Siedząc na ławce z książką i czekac az ktoś do mnie podejdzie? Samotna dziewczyna w pubie też wygląda niezbyt normalnie. Co robic?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 62
załóż Tindera, ja chodzę wszędzie sama kino, restauracja czy nawet koncert btw wszędzie możesz ludzi poznać :p pamiętaj rodzisz się sama umierasz sama xD trzeba się przyjaźnić ze sobą i w swoim towarzystwie dobrze bawić :D
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to dlaczego kobieta potrzebuje faceta do robienia czegoś ciekawego? Samotne atracyjne dziewczyny zawsze na imprezach robią furorę. Nie są tak onieśmielające jak te otoczone koleżankami.
A tak serio to odśwież znajomosci z szkół nawet te z innych klas czy gróp. Tam napewno są osoby w podobnej sytuacji. Będą one trochę bardziej irytujące niż te wypróbowane od lat. Ale zawsze to lepsze niż nic.