Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Czy ktoś spędza majówkę tak jak ja? Kobieta lat 29. Komplementowana za urodę, czujaca zainteresowanie mężczyzn. Niestety mój wiek sprswia że wszyscy wokół mnie są już w małżeństwach a przynajmniej w parach. Mnie mój chlopak zostawil po kilku latach związku. I dosłownie leżę i nie mam co ze sobą zrobić. Wszyscy znajomi, koledzy i koleżanki są zajeci sobą, jakies wyjazdy, no bo są w parach. Czuje się przegrana mocno. Nie mam gdzie i z kim wyjść. Jestem tak żałosna że chce mi się wyć. Niby nic mi nie brakuje i mijając mnie na ulicy nigdy byś nie powiedział że moje zycie jest tak puste. Wszystko co chcialabym robic wymaga towarzystwa. Czy gra w karty, czy squash, czy wyjscie do pubu. Cokolwiek. Dobija mnie fakt że wszyscy wokół maja co rodzine, kogokolwiek i patrza na mnie z politowaniem i tekstem typu,, musisz sobie kogoś znaleźć,,. Zajebista rada, dzięki. Tylko gdzie? Siedząc na ławce z książką i czekac az ktoś do mnie podejdzie? Samotna dziewczyna w pubie też wygląda niezbyt normalnie. Co robic?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: wejdź na facbooka poszukaj lokalnych grup o sqashu i pytaj czy nie chce ktoś zagrać. Na krakowskiej grupie dużo ludzi szuka kogoś do gry bo jest w podobnej sytacji albo partner mu sie wysypał. Albo obczajasz czy są jakieś treningi grupowe (w krakowie np. squash4you organizował).

Są jeszcze grupy ogólnej aktywności gdzie ludzie zgadują się na jakieś wyjazdy mniejsze, więkesze czy nawet zwykłe spacery albo piwo.
Zresztą daleko nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaulStanley: A dla mnie jest problem. Do kogoś z rodziny mogę iść sama, bo znam sporo gości, kuzynostwa z którym mogę się pobawić. Ale na wesele znajomych nie poszłabym sama, jak wiem, że wśród gości zdecydowanie same pary. Źle bym się czuła.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: byłam do niedawna w podobnej sytuacji. Tylko jestem trochę młodsza. Tez miałam to poczucie pustki i beznadziei. Okazało się, ze to głupie lamentowanie, nie możesz uzależniać swojego szczęścia od tego czy kogoś masz czy nie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sprawiasz wrażenie typowej kobiety bez zainteresowań, ot takiej, która na tinderze ma opis wino,netflix, sport ... czyli nic. Na pewno masz jakiś krąg zainteresowań, wróć do nich, zakręć się wokół grup tematycznych swoich zainteresowań a tam na pewno znajdziesz kogoś w swoim guście.

Kontynuując przystępny wygląd nie sprawi, że zleci się tłum adoratorów ale subtelny uśmiech do mężczyzny z naprzeciwka na pewno zadziała zachęcająco.

Co do wesel: przeżywam taką
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no jak twoim jedynym celem w zyciu jest miec kogos to gratuluje.... a pomyslalas zeby wyjechac sama? no przeciez nie bo twoj jedynym cel to wyjazd z kims bo jak to sama.... po co utrzymujesz kontakt ze znajomymi ktorzy cie doluja tekstami o znalezieniu kogos?
  • Odpowiedz
OP: Serio nie jest możliwe abym była atrakcyjna, normalna i sama? Ludzie ja po prostu nie mam możliwości nikogo poznac!!! Mieszkam sama, pracuje bez kontaktu z klientem, w pracy wszyscy mają małżonków, ze znajonymi spotykamy się we własnych domach, na silowni każdy jest zajęty sobą, nie jestem dziewczyną ktora na silce chodzi z rozpuszczonymi wlosami, nie spoci sie i szuka atencji. I nie chodzi o uzaleznianie szczescia od faceta. Po prostu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tinder dobrze podsumował Ksiaze Kapota ;-) aplikacja „zaadoptuj faceta” chyba lepsza. W Deskach można zarezerwować kort i dać ogłoszenie, ze sie szuka partnera. Kogoś można tez poznać przez swoich znajomych, nie każdy w Twoim wieku jest w związku przecież.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobra jesli to na serio to czytaj: dbaj o siebie czyli dieta sport ubior (nawet jesli dbasz to dbaj bardziej bo to "wolny rynek" tyle ze matrymonialny :), zainstaluj te tindery itp nawet jak mialas zle doswiadcznia to jak mowilas bez dzialan z ksiazka w parku sznse marne daj opis ze szukasz na serio itp, wychodz duzo gdzies kolacja silownai jakies eventy itp dawaj szanse nawet jak nie ma
  • Odpowiedz