Wpis z mikrobloga

74 178 + 134 + 147 = 74459

Kolejna mocniej terenowa trasa. Główny cel Uroczysko Sterdyń, super teren na #gravel, w sumie ponad 25km świetnych, utwardzonych leśnych ścieżek, ładne krajobrazy, duża szkółka leśna, rezerwat przyrody, leśna rzeczka i dużo zwierząt przy drodze (ʘʘ) Dalej sielankowymi wioskami do Kosowa Lackiego, odhaczony kolejny rezerwat przyrody - Mokry Jegiel, a na koniec trochę kilometrów po łąkach przy Bugu.

Druga trasa cel Przasnysz.

#rowerowyrownik #100km (20, 21)
SnikerS89 - 74 178 + 134 + 147 = 74459

Kolejna mocniej terenowa trasa. Główny cel ...

źródło: comment_Esm6QyBD4UKr1d4VigbE1Wq4kBwTvlGL.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Shadow89: I teraz nie wiem sarkazm, czy nie ¯\_(ツ)_/¯ Północno-wschodnie Mazowsze, no nie jest to zbyt ciekawy turystycznie rejon ;) Ale jak się głębiej poszuka, to pewnie wszędzie znajdzie się jakieś ciekawe miejscówki, ja sporo czasu spędzam na tworzenie tras, wyszukiwanie i zaznaczanie na mapie punktów do odwiedzenia, w styczniu ze 3 razy chyba tylko byłem na rowerze, ale za to stworzyłem sobie z kilkadziesiąt tras na ten rok ( ͡
  • Odpowiedz
@perzon: Oprócz tego jeśli szukasz fajnych gravelowych ścieżek, to w tej okolicy przy wale na Bugu fajnie się jedzie. Tylko trzeba ominąć okolice mostu kolejowego, bo budują nowy, chyba da się przejechać, ale tam drogę dojazdową trochę kamulcami pokryli, pewnie dla ciężkiego sprzętu.
  • Odpowiedz