Wpis z mikrobloga

Wykopki pomocy!
Lvl 26, stała praca, normalne godziny pracy (czyt. 8h), Kraków.
Większość znajomych wyjechała po studiach do innych miast.
Nie jestem za bardzo #przegryw ale do chadów też nie należę, normalny, szary koleś.
Jak znaleźć miłość swojego życia? Czuję, że czas #!$%@? mi przez palce, bo dopiero był sylwester, a tu myk majóweczka.
No i trochę obsrałem zbroję ostatnio, patrząc na to, że teraz wszystkie to 185cm+ albo #!$%@? wie co.
#tinder i #badoo nie wchodzą w grę, bo nie potrafię gadać z kobietami przez internet xD (old school here, lubię patrzeć kobiecie w oczy i wiedzieć na czym stoję)
Jakieś tipy? Jestem chyba introwertykiem i wstydzę się zagadać. Może jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się tego stresu? Alkohol nie wchodzi w grę, zawsze jak mówię "jeszcze jedno i do niej zagadam" to budzę się nagle w mieszkaniu xD

Dajcie złoty rady, proszę!

#zwiazki #pytanie #logikarozowychpaskow
  • 17
@tygry No taki jest plan, bo to jedyne co przychodzi mi na myśl. No ale co zrobisz? Pójdziesz sam do baru i będziesz siedział jak idiota? xD Na siłownie bym poszedł, ale boję się, że przy tych wszystkich koksach będę wyglądał jak jeleń dlatego wolę ćwiczyć w domu. No co zrobisz, nic nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem chyba introwertykiem i wstydzę się zagadać.


@Cherox: podchodź do lasek które Ci się podobają i działaj.. początki są zawsze trudne. to że jesteś intro nie znaczy, że musisz być amebą w zagadywaniu do nieznajomych
ja zauważyłam, że trzeba do lasek podchodzić bez nastawienia to będzie ta i spinać dupę tylko na luzie traktować jak koleżankę a jak coś wyjdzie to wyjdzie samo :D ja tak muszę do niebieskich podchodzić bo mi romantyczne filmy zrobiły z mózgu kluchę xD czyli zasada nie nastawiaj się, nie szukaj samo pierdyknie. poznawaj ludzi i ciesz się życiem, jak nie poznasz do lvl 50 daj znać może bede jeszcze wolna xD