Wpis z mikrobloga

@gwiezdny_wodnik: Bo są idiotami. Ja uważam że wymieszanie się wszystkich ras i tak nastąpi. Ale wciskanie komuś tego na siłę na kazdym kroku jest chore. Natura od milionów lat wie co robi więc niech się #!$%@?ą. I pozwolą na nautalny bieg ewolucji i zdarzeń
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: poczucie winy białych za lata niewolnictwa, które i tak znieśli biali ludzie. Azjaci zawsze sobie żyli rownolegle do nas, nic do nich nie mamy ani oni do nas, to nikt nie ma interesu w tym, żeby promować związki YW
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: z tego co zauważyłam, to kolorowa agitacja w naszym kraju pochodzi głównie z zagranicznych reklam. Nikomu się nie chce dostosowywać postaci na grafikach do naszego kraju, to dostajemy takie oderwane od rzeczywistości reklamy z kolorowymi ludźmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlaczego europejscy zwolennicy mieszania ras NIGDY nie promują takiego typu związków?


@gwiezdny_wodnik: bo ludzie to nie psy zeby je krzyzowac we wzgledu na posiadane cechy.

Ludzie to wolne indywidua i jak chca sie ruchach z murzynem, olka, azjata, albo eskimosem bo ich to pociaga to nie powinni musiec sie za to wstydzic, a ze polki lubia sie ruchac z murzynami, a nie azjatami to Tobie nic do tego.

Elo.
  • Odpowiedz
a ze polki lubia sie ruchac z murzynami, a nie azjatami to Tobie nic do tego.

@Hasz5g: ja nie mam nic przeciwko temu tylko niech robią to u nich a nie u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo ludzie to nie psy zeby je krzyzowac we wzgledu na posiadane cechy.

Masz rację dlatego należy zrezygnować z importowania i napływu imigrantów
edit: ... arabskich,hinduskich i murzyńskich (
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: Europa Zachodnia zyje z importowania imigrantow od setek lat wiec im nie wytlumaczysz, Polska zyje z importowania Ukraincow od kilku lat i tak sie to wszystkim podoba ze chca zaczac importowac Hindusow na masowa skale.

No ale to na pewno tylko dlatego zeby polskie witaminki mialy sie z kim krzyzowac i niszczyc polska rase panow.
  • Odpowiedz