Wpis z mikrobloga

@gwiezdny_wodnik: dawaj mi te agitację, bo bym sobue spłodził z jakąś murzynką, albo hinduską jakiegiś gnoma małego i może Żydo-Masoni dadzą mi na to dofinansowanie, na psucie najlepszej rasy.

@TheAwaken: a kto ci tych murzynów strasznych tak na siłę wciska, bo jestem ciekaw?

@Azulana: a kto miał, kurna, znieść? Kismuczne jaszczury z kosmosu?

@PostironicznyPowerUser: biorąc pod uwagę treść wpisu, ilość plusujących oraz treść popierających go komentarzy, to możesz
@RatedR: rozpatrywanie różnorodności w skali krajowej, jest #!$%@? kompletnie pozbawione sensu.

Xd z tego zdanie, bo to są Himalaje #!$%@?. Poszczególne miasta i dzielnice w miastach, nawet na ty polskim padole potrafią się diametralnie różnić i wciąż ewoluują, a ty mi tu o jakimś homogeniźmie piszezz.

Od zawsze i wszędzie kultura, sztuka i nauka rozwijały się przez dynamiczną wymianę ludzi i koncepcji, a ty byś chciał, żebyśmy porobili narodowe rezerwaty. Nie
@szybki_zuk: Ale ja powtarzam za kazdym razem ze ich powinno sie leczyc w oddzialach zamknietych. Bo to są urojenia. Wymyslili sobie jakas smieszną teorie i za kazdym razem jak zobaczą biala kobiete i czarnego mezczyzne to uwazaja ze jest to tylko potwierdzenie tego co #!$%@?ą. Wszedzie spiski przeciwko białym, ludzie nie mają co robić, tylko po cichu planują w jaki sposób zetrzeć białego mężczyzne z powierzchni ziemii, nie jestesiemy w stanie