Wpis z mikrobloga

W normalnym kraju:
- Inwestujesz w gospodarkę wodną
- Inwestujesz w infrastrukturę
- Inwestujesz w badania naukowe w temacie
- Inwestujesz w projekty środowiskowe

W bananastanie:
- Rozdawaj miliardy na bombelki i pierdoły
- Dawaj miliony na fundusz kościelny
- Dawaj miliardy kościołowi z tytułu konkordatu (rzekomo 1,8MLD wg Gazety Prawnej, info z 2012, w dzisiejszych czasach kwotę można pewnie przemnożyć kilkukrotnie)
- Dokładaj się do budowy bazylik i kościołów z kasy podatnika
- W wypadku suszy której efekty potęgują lata zaniedbań módl się o deszcz

Indianie dwudziestego pierwszego wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #neuropa #bekazkatoli
Pobierz
źródło: comment_snqXs7GHu1oo8n1yKkvt9FLmsuAodYtC.jpg
  • 52
@Kozajsza:

-bądź polakiem
-po 2007 nie staraj się by ogarnąć sensowną alternatywę polityczną po tym co odwalał pis i co robiło peło
-nastaje 2015
-wygrywa pis, polak fejs
-rozpi...a budżet na socjal i głupoty tak że nie ma kasy na sensowny rozwój
-miej bul dupy
-w 2019 wygrywa platforma w koalicji
-nic nie robi pisowi, który wraca do swojego szczucia z fotela opozycji
-kraj w stagnacji
-buldupy polaków
-przychodzi światowy kryzys
@Kozajsza: True story z dawnego poznańskiego (tam piaski są,więc jak nie pada to szybko się poziom wód gruntowych obniża i wszystko schnie).Proboszcz w związku z długo utrzymującym się brakiem opadów ogłosił zbiórkę na mszę w intencji opadów.Gdy przyszedł czas realizacji wyszedł na ambonę i w te oto słowy uderzył: "Za takie pieniądze wy chcecie deszczu?!?Za tyle to się nawet nie zachmurzy!".
LOL
- Inwestujesz w gospodarkę wodną


@Kozajsza: napisz o regulacji rzek na wykopie- zjedzą cie. Przecież rzeki trzeba zostawić samopas!!11111
Tylko to się dzieje od dawna i mamy tego efekty. Taka wisła to taki większy ściek.
@Bazooka: Ty się śmiejesz, a ja już wystąpiłem do Unii o dofinansowanie działań mających na celu przywoływanie deszczu.

Przecież Bóg istnieje, nikt w Unii nie zaprzeczy, a więc musi wysłuchać moich modlitw. Jestem przecież dobrym człowiekiem, a Bóg mnie kocha, Nikt tego nie podważy bo w sercu mam Boga.