Wpis z mikrobloga

@franaa: Startuję z Cieszyna w stronę Czech, myślę, że będę jechać wzdłuż granicy austriacko-węgierskiej jak najprostszą drogą ale jeśli niedaleko jest coś co warto zobaczyć mogę zmienić trochę plan. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Chorwacja aż do Dubrownika. ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kapazgon: Jakbyś jechał przez Węgry to można wpaść do Tokaju poprobówać lokalnych wyrobów i zwiedzić winnice. Potem można zajrzeć nad Balaton, tam też sie coś ciekawego znajdzie tylko, że ciężko nazwy zapamiętać, a ja tam byłem dawno więc musisz pogooglowac :P Na samej Chorwacji to koniecznie Jeziora Plitvickie, chociaż ponoć teraz wstęp dość drogi. Możesz jeszcze zerknąć na coś takiego jak Śladami Winnetou, bo w latach 60 to tam kręcony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kapazgon: Aha no i koniecznie zalicz jakąś wieś. Ja jak na jedną wbiłem to 3 dni tam spędziłem bo mnie puścić nie chcieli xD Ale to taka dziura zabita dechami musi być, bo w tych przy głównych drogach to cwaniactwo jak u górali.
  • Odpowiedz
@kapazgon: najgorszy kraj do stopowania w jakim byłem. Tutaj miałem też swój rekord. 5,5h czekania w prawie 40 stopniach. Np. Taka Czarnogóra o wiele ładniejsza i lepsza na stopa
  • Odpowiedz