Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Jej nieśmiałość ,czy poprostu stare nawyki?!

Witam panów.

Od kilku miesięcy spotykam się z dziewczyną..W moim wieku ,otwarta miła i NIEŚMIAŁA..

Niestety ,ale miała jednego partnera przez kilka lat.Dlaczego niestety ,bo stąd te problemy..

Dziewczyna duszą towarzystwa nie jest,ale nie o to mi chodzi..ONa nie lubi/wstydzi się robić loda..Rozmawiałem z nią na ten temat i mówiła że RAZ tamtemu zrobiła..(związek długi mieli..) ,dwa uprawia seks w kilku KILKU pozycjach (3to max i to te które one chciała ,bo przy innych się peszy..) NIE CHCE minetki... moge ją całować cała ,miziać rozpalać..ale nie chce minetki..mówi że nie lubi..

CO do loda.. ZA penisa sama łapie,(w sumie ,nauczylem ją tego) i bez problemu może mi na ręcznym zjechac,całować całuje jego też..


Panowie.. szczerze,to rozmowe miałem na ten temat z nią..

MÓWIŁa ze z czasem ..Z czasem ,ale ile?! cierpliwość. powiecie ..Ok...

WYrozumiałość..

Ale moim zdaniem to ten jej były fagas,do głowy jej nawkladal dziwnych przekonań,jakiś schematów co do seksu..

JAK TO odkręcić.. żeby ona robiła to co chce ze mną,a nie że to co robiła było okk...to po co coś nowego..


dziękuje i liczę na konkrety..