Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Jest jeszcze szansa na sex?

Siemano,

poznałem pannę przez internet. Umówiłem się na spotkanie... było upalne późnowiosenne popołudnie więc stwierdziłem, że przejdziemy się nad rzekę. Już po drodze zacząłem inicjować lekki kontakt fizyczny. Jak doszliśmy do miejsca docelowego rzuciła tekstem: "w jakie krzaki Ty mnie prowadzisz", odpowiedziałem na to z ironicznym uśmiechem "spokojnie, za krótko się znamy. Lepiej się bój żebym Cię nie utopił". Po paru dobrych minutach droczenia się stwierdziłem, że muszę ją ukarać, wziąłem pannę na ręce i zaniosłem zaraz nad brzeg rzeki mówiąc w żartach, że zaraz serio ją utopię. W tym momencie uśmiechnęła się i wtuliła się w mój bark. Stwierdziłem że odpuszczę i odniosę ją na miejsce Wink Kiedy to zrobiłem usiadła sobie chowając nogi w kolana i udając obrażoną, więc objąłem ją i siedziałem tak kilka minut bez słowa delikatnie głaszcząc ją palcami. Po chwili zapytałem czy dalej jest obrażona na co odpowiedziała:"nie, ale tak mi dobrze" Więc zacząłem wąchać jej włosy i przeszedłem do delikatnego pocałunku, który po chwili przerodził się w bardziej namiętny (całowałem ją po szyi w stronę piersi, potem okolice stanika, lekko gryzłem skórę). Nie protestowała jak dotykałem piersi przez stanik.Trwało to dobre 20 minut, ale miejsce nie pozwoliło na nic więcej. Po wszystkim zapytała mnie czy uważam, że dalej słabo się znamy na co ja odpowiedziałem, że w zasadzie to nic o sobie nie wiemy. Przyjęła to z kamienną twarzą i zmieniła temat. Na koniec spotkania pocałowałem ją w policzek jak gdyby nigdy nic i poszedłem.

Potem urwałem kontakt na miesiąc bo przez pracę nawet nie miałem czasu o tym myśleć. Teraz mam troszkę luzu i choć nie jest to panna moich marzeń to jednak fizycznie strasznie mnie pociąga. Jest w takiej sytuacji po miesiącu zerowego kontaktu szansa na seks? Jak to zainicjować? Odezwać się jak gdyby nigdy nic, czy tłumaczyć się pracą? A, no i na pewno nie chcę jej krzywdzić tylko zasugerować że nie mam zamiaru się angażować.

Sorry za ew. Błędy ale piszę przez tel.


http://www.podrywaj.org/forum/jest_jeszcze_szansa_na_sex