Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Ona boi się seksu

Kochani słuchajcie.Mam taki pewien problem. M.in. Jestem z dziewczyną prawie trzy miesiące i ona ciągle boi się uprawiać seks. Dziś wieczorkiem zrobiłem jeden z większych kroków w związku, ponieważ udało mi się ją podniecić,pierwszy raz dała dotknąć się po tyłku i pozwoliła wsadzić ręce pod majtki. To było tak, zaprosiłem ją dziś do domu ale przyjechała z koleżanką, chwilę porozmawialiśmy, podtuliłem ją, wyciągnąłem ją do innego pokoju i zacząłem namiętnie całować. podczas całowania położyłem ją nałóżku i zacząłem całować po całym ciele, położyła moje ręce na swoim tyłku (co było dziwne, bo przez 3msc nie dała się tam dotknąć). korzystałem z okazji i wsadziłem dłonie pod majtki i coraz głębiej. czułem jak ona płonie, była tak podniecona, że aż jęki wydawała i się na mnie rzucała, pomyślałem, że to ten moment ale niestety... po około 15 minutach powiedziała, że ona tego jeszcze nie chcę. po chwili była już jej siostra (były umówione na konkretna godzinę)

Gdy odjechała, napisałem po chwili,, przeprasza i że za bardzo mnie poniosło,, ona nie mogła się nachwalić tym co przeżyła, mówiła, ze to jej pierwszy raz i wg. ale po chwili zaczęła pisać, ze to nie ten moment, że sie boi i chcę jeszcze czekać, trochę pozamulała ale jakoś z tego wybrnałem i pisze do niej, że mam ochotę ja popieścić(minetka i te sprawy). Co mam zrobić żeby w końcu ją zaliczyć? Ona jest cudowna i ja chcę być z nia na zawsze ale gdzie tu sens bez seksu, pomóżcie proszę was. Nie rozumiem jej zachowania. Dziękuje za wytrwanie Tongue


http://www.podrywaj.org/forum/ona_boi_sie_seksu
  • 1