Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Laski chcą się żnąć, ale coś ze mną nie tak.

witajcie, mam 23 lata

Ostatnio zauważyłem że mnóstwo lasek chce ze mną uprawiać sex, wczoraj gadałem na fb jednocześnie z trzema laskami, z których z dwoma konkretnie na tygodniu umówiłem się na sex, trzecia to kwestia czasu.

Nie mam zbytnio doświadczenia, ostatnio byłem u takiej laski ze 4 razy, podoba mi się, pasuje, podniecała mnie itd. Wszystko do czasu aż się rozbierzemy nie mogę się skupić. gdy palcem wchodziłem w nią było dość ciasno, dwa ledwo co wcisnąłem i w głowie zaraz miałem myśl, że w ogóle w nią nie wejdę skoro nawet palce mi strasznie ciasno wchodzą. No i nie wyszło. Wróciłem do domu jak jeleń.

jakiś miesiąc temu poznałem na dyskotece laskę, tańczyliśmy kręciła mnie niesamowicie, byłem tak napalony że myślałem ze spodnie mi rozerwie, wziąłem ją w ustronne miejsce i ta sama sytuacja, rozebraliśmy się a ja nie mam czym #!$%@? działać!? Co jest sobie myślę?! Fakt że byłem trochę pijany, często też myślę że laskę nie zaspokoję i mam wrażenie że przez to mam bardzo nabitą głowę.

Co zrobić? Miał ktoś taką sytuację? Ostatnio nawet odechciało mi się jeździć do tych lasek by sytuacja się nie powtórzyła.


http://www.podrywaj.org/forum/laski_chca_sie_znac_ale_cos_ze_mna_nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach