Wpis z mikrobloga

Ale jak ktoś się #!$%@? komuś w życie i w przeszłość z kim się bzykał to dla mnie to żałosne i widać w tym jad i ból dupy przegrywow którzy z zawiści że nie zaruchali mszczą się ją p0lkach że im nie dały.


@BloodyMassacre26: Dla mnie żałosne jest to jak szczekasz tutaj, że my MUSIMY mieć #!$%@? w ilość przeszłych partnerów naszej kobiety, bo inaczej jesteśmy jakimiś incelami. Nic ci #!$%@?
Czemu jest wielka afera o te kobiety? O co jest ból dupy? Co tam kobiety umieszczają?


@BloodyMassacre26: Glownie chodzi o to ze dzisiaj w sfeminizowanym swiecie gdzie gloryfikuje sie kobiety i stara udowodnic jakie sa wspaniale wychodzi na jaw to ze sa takie same jak my (lub czesto gorsze).
Ale jak ktoś się #!$%@? komuś w życie i w przeszłość z kim się bzykał to dla mnie to żałosne i widać w tym jad i ból dupy przegrywow którzy z zawiści że nie zaruchali mszczą się ją p0lkach że im nie dały.


@BloodyMassacre26: tyle że te dziewczyny same się tym chwalą i one są źródłem wycieku. Inna sprawa że ból dupy w tym temacie u różowych jest zwykle z tego
jak ma 15 to juz nie ma pedofilii wedlug artykulu 200 kodeksu karnego


@ukaszeq:

tutaj to nwm ale wydaje mi się, że jeśli np. laska ma < 15 (a takie coś też widziałem) to też chyba warto informować

że jeśli np. laska ma < 15


< 15
@TestoDepot:

No ok ale to sprawa między nimi a nie żeby zazdrosny przegryw się wtrącał, ilu która kiedyś miała.

Nawet nie wiem co mu to da że komuś powie.

Nowego partnera którego ona sama jeszcze nie zna i tak nie ostrzeze że kiedyś była rozpustna :)

Poza tym od ilu partnerów kobieta jest już rozpustnica?

A jeśli facet już jest w związku z taka, świetnie się dogadują, uzupełniają się, a tu
No ok ale to sprawa między nimi a nie żeby zazdrosny przegryw się wtrącał, ilu która kiedyś miała.


@BloodyMassacre26: z jednej strony masz rację, z drugiej z kolei nie ma pewności, że mu powie prawdę, chociaż chyba ostatecznie przychylę się do tego, że popieram jedynie informowanie o zdradach/jakichś tego typu #!$%@? rzeczach.

Nawet nie wiem co mu to da że komuś powie.


@BloodyMassacre26: Teoretycznie nic, praktycznie może akurat to będzie
@gwiezdny_wodnik:

Ale one mogą uważać że to nic złego (jak ja) tylko facet, z którym chcą spędzić resztę życia, może mieć z tym problem, może być zazdrosny. Jeśli nie pytal, nie muszą mu mówic a jeśli pytał, to obniżenie ilości o jednego - dwóch to nic złego.
A jeśli facet już jest w związku z taka, świetnie się dogadują, uzupełniają się, a tu nagle wypływa na jaw że kiedyś na imprezie obciągala trzem, to jakim debilem trzeba być by zerwać z powodu przeszłości, jeśli nie rzutuje na teraźniejszość xd


@BloodyMassacre26:

Spróbuj sobie wyobrazić, że masz chłopaka z którym jesteś od 2 lat, planujecie małżeństwo i wspólne życie. Mieszkacie w jakims dużym miescie np. w Poznaniu. Układa wam się
@BloodyMassacre26: Myślę, że każdy ma swoje preferencje i gust ale z tego co wiem to jeśli ludzie parują się to chyba powinna być między nimi szczerość? Więc na chu.. ukrywać takie informacje? Jeśli puszczalska kobieta trafi na faceta, który takiego czegoś nie aprobuje to czemu ma być ciągle oszukiwany? :P To samo odwrotnie..

Swoją drogą jeśli ktoś zdradził raz to zrobi to też ponownie - to tylko kwestia czasu ;)
@BloodyMassacre26: No jeśli go okłamały/zatajały prawdę to chyba w nich jest problem a nie w oszukanym chłopaku?

A jeśli facet już jest w związku z taka, świetnie się dogadują, uzupełniają się, a tu nagle wypływa na jaw że kiedyś na imprezie obciągala trzem, to jakim debilem trzeba być by zerwać z powodu przeszłości, jeśli nie rzutuje na teraźniejszość xd


Uwierz mi że kobiety dokładnie tak samo postępują i nie mają wyrzutów
Nawet jeśli, to jeśli taka kobieta się zakocha i będzie wierna to po #!$%@? facetowi info co robiła kiedyś

@BloodyMassacre26: o ile często się z Tobą nie zgadzam tak teraz uważam, że masz rację. Mnie by nie przeszkadzała przeszłość, jeśli wiedziałbym, że miłość jest szczerze odwzajemniona.

Tylko powiedzmy sobie już tak bez żadnych śmieszków - jak często się dziewczyny #!$%@?ą? Rzadko.
@BloodyMassacre26: Nie, nie jest. (Choć niedawno były w mediach opisywane takie sprawy gdzie 15 latek przespał się z 14 latką i trafił do publicznego rejestru pedofilów :D).
Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli już 14 latka ma z kimś sypiać to lepiej z dwojga złego żeby to był ktoś starszy i bardziej doświadczony. Kontakty seksualne dwójki dzieci są według mnie moralnie niedopuszczalne i jak najbardziej wymagają reakcji osób trzecich.
@BloodyMassacre26: > to obniżenie ilości o jednego - dwóch to nic złego

Czyli świadome okłamywanie swojego partnera nie jest niczym złym xD Nie dziwie się, że mężczyźni mający choć trochę godności i szacunku do samych siebie nie chcą się wiązać ze szlaufami. Mam tylko nadzieję, że kobiety kłamiące na temat swojej przeszłości seksualnej nie są hipokrytkami, i nie oczekują od mężczyzn szczerości, co więcej same nie mają problemu z byciem okłamywanymi.