Wpis z mikrobloga

@berber123:

Jeśli laska zaliczyła 10 a powie że 8 to w zasadzie niby kłamstwo a nie kłamstwo, bo jeśli dla faceta nawet 5 to za dużo to już mu różnicy to nie zrobi.

A zawsze można zapomnieć ile ich faktycznie było

Ok niech nie wiążą się ze szlaufami ale niech wiedzą, że sami , jeśli też zaliczali panienki, takimi męskimi szlaufami są.

Facet zaliczy 20 lasek a ma problem gdy laska
A jeśli facet już jest w związku z taka, świetnie się dogadują, uzupełniają się, a tu nagle wypływa na jaw że kiedyś na imprezie obciągala trzem, to jakim debilem trzeba być by zerwać z powodu przeszłości, jeśli nie rzutuje na teraźniejszość xd


@BloodyMassacre26: JA #!$%@?... Generalnie to staram się nikogo nie obrażać na wypoku, ale wyjątkowo muszę napisać, że to przez takie ściery jak ty czuję ogromną niechęć do relacji z
@GreatMajster

O tak, na pewno przez takie jak ja, choć mam do takich bab daleko, bo jestem w przeciwieństwie do nich miła i sympatyczna xd

Po prostu jesteś nienawidząca wszystkich kobiet stuleja która ma w dupie logikę, babrze się w swoich urojeniach przez co nienawidzi każdej baby która się z nim nie zgadza.

Nie napisałam nic niemoralnego. Ale widać ktoś ma ból dupy i musi obrażać by podnieść sobie samoocenę ;)
Po prostu jesteś nienawidząca wszystkich kobiet stuleja która ma w dupie logikę, babrze się w swoich urojeniach przez co nienawidzi każdej baby która się z nim nie zgadza.


@BloodyMassacre26: Dlatego, że nie chciałbym być w związku ze szmatą, która łykała sperme innych facetów na imprezach? XD To ciekawe masz standardy...
Ale paradoksalnie polepszyłaś mi humor, bo coraz bardziej dochodzę do wniosku, że dobre dziwki są lepsze, bo mają podobny przebieg do
@GreatMajster:

ty natomiast z powodu incelstwa nienawidzisz każdą kobiete i przypisujesz mi jakieś ich przewinienia i wyimaginowan shity.
I wypraszam sobie, żałosny przegrywie, ale nie życzę sobie określania mnie w jakikolwiek chamski sposób, tylko dlatego, że masz nieudane życie.
I wypraszam sobie, żałosny przegrywie, ale nie życzę sobie określania mnie w jakikolwiek chamski sposób, tylko dlatego, że masz nieudane życie.


@BloodyMassacre26: Nie jestem przegrywem ¯\_(ツ)_/¯ No chyba, że mówisz tylko o relacjach damsko-męskich, to tak - gardzę tym syfem.
Wiem przynajmniej, że mam resztki tego, co niektórzy nazywają "godnością" i nie będę taplał się w gównie jak ty i tobie podobne miernoty.