Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam, że zabicie Nocnego Króla przez Arya'ę było epickie?
Jak ktoś chce z tym handlować niech jeszcze raz obejrzy moment zaraz przed pojawieniem się Aryi przy NK.
Ten podmuch wiatru, który rusza włosy jednego z White Walkersów to nic innego jak Arya, która go minęła :D

#got
  • 33
  • Odpowiedz
@Matuosz: Było bardzo epickie, a mi się podobało tym bardziej, że Arya to jedna z moich ulubionych bohaterek tego serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale rozumiem oburzenie fanów serii, którzy wczytują się w cały wykreowany świat, czytali książki i spodziewali się czegoś więcej, szczególnie w wykonaniu Jona, który w poprzednich odcinkach był kreowany na osobę, która stoczy z NK ostateczny pojedynek. I w pewnym momencie tego
  • Odpowiedz
Ten podmuch wiatru, który rusza włosy jednego z White Walkersów to nic innego jak Arya, która go minęła :D


@Matuosz: Tylko, że chwilę wcześniej bała się kilku zombie w bibliotece, które w końcu ją wykryły, ale ochrona dookoła, generałowie NK i NK, który wykrył Jona z daleka nie zauważyli jej. Wszystko można tłumaczyć magią, nawet lenistwo scenarzystów.
  • Odpowiedz
Tylko, że chwilę wcześniej bała się kilku zombie w bibliotece


@djtartini1: Nie ukrywała się z powodu strachu, wiedziała, że jest ich za dużo, żeby walczyć. Plus dzięki tej scenie podkreślono jej skilla w cichym poruszaniu się. No i dostała pep talk od Czerwonej staruchy.
  • Odpowiedz
Nie ukrywała się z powodu strachu, wiedziała, że jest ich za dużo, żeby walczyć. Plus dzięki tej scenie podkreślono jej skilla w cichym poruszaniu się.


@HeadH: Można też tak to rozumieć, ale tak można wytłumaczyć każda lukę logiczną tego odcinka. Tym bardziej, że w końcu zwykłe zombi ją znalazły. Wszystko przez skuteczny kołczing wiedźmy.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Nawet nie próbuję, dla mnie cała obrona była zorganizowana bez sensu. A odcinek mnie zawiódł na kilku polach. Są dziury logiczne których wytłumaczyć się nie da(choćby Dothraki którzy przed pojawieniem się wiedźmy mieli szarżować tylko z nieskuteczną stalą, no na śmierć ich rzucili chyba żeby nie żarli zapasów) :D

Po prostu skill Aryi był kilkukrotnie zaznaczany(we wcześniejszych odcinkach też) więc nie mam pretensji o to, że udało jej się
  • Odpowiedz
to co to za "logiczna luka" skoro da się ją wytłumaczyć? xD


@taraqui: Bo można ją wytłumaczyć magią przez fanboyów. Jest to jakieś wytłumaczenie, ale dla niektórych niewystarczające.
  • Odpowiedz
@taraqui: Skradanie się to było w bibliotece przed kilkoma zombie, które w końcu jednak ją znalazły. Przejście obok całej armii, smoka i ochrony dookoła NK pod wrażeniem mowy motywacyjnej wiedźmy to już high level magia lub niedopatrzenie scenarzystów. Rozumiem, że dla kogoś to ok, ale mnie się nie podoba, zbyt łatwo poszło.
  • Odpowiedz