Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1562
Dostałem snapa od różowej że idzie spać, ma wolna chatę i wczoraj wpadł do niej i do jej brata kolega. Ten typ spał z nią w łóżku, jest gejem i w sumie #!$%@?łem się, bo mają cała chatę wolna a typ śpi z nią w łóżku. Do mnie są sapy o mojego przyjaciela dziewczynę, bo mnie podrywała cały czas, ale nie leżałem z nią w pokoju nawet sam na sam, a laska sobie śpi z typem, którym niby jest gejem.


##!$%@? #zwiazki
  • 448
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: też umiałbym się postawić w jej sytuacji, ale ona nie rozumie że zrobiła coś nie tak. "on jest gej", "znam go dłużej niż Ciebie", "a teraz o co Ci chodzi?", "nic nie robiliśmy" to nie są słowa które chcesz usłyszeć. Ona jest nieświadoma problemu. I nawet jeśli koleś faktycznie jest gejem i faktycznie nic nie było, to ona nie ogarnia związku. I z tego powodu (po screenach) jestem po stronie
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Wczoraj na dobranoc Ci pisała, że Cię kocha, a teraz tak po prostu koniec? Nie kończy się tak łatwo związków, w których jest prawdziwa miłość, mimo że nie zawsze wszystko się układa i czasami trzeba iść na kompromisy.
Kiedy do ludzi dociera, że kogoś tracą, zazwyczaj myślą, że to wina jednej kłótni, krótkiego romansu albo chwilowych osobistych problemów.
Nie robią jednak kroków wstecz, żeby zobaczyć od jak dawna bilans uczuć
  • Odpowiedz
@JavierDaY w sumie szanuję, że potrafiłeś zaufać osobie, z którą tworzysz związek na odległość, ale uważam, że budowanie takich związków to trochę głupota. Wiadomo, że różne są sytuacje, ale jednak nie znam żadnej pary, która na dłuższą metę utrzymywała takie relacje. Wolaj ;)
  • Odpowiedz