Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1562
Dostałem snapa od różowej że idzie spać, ma wolna chatę i wczoraj wpadł do niej i do jej brata kolega. Ten typ spał z nią w łóżku, jest gejem i w sumie #!$%@?łem się, bo mają cała chatę wolna a typ śpi z nią w łóżku. Do mnie są sapy o mojego przyjaciela dziewczynę, bo mnie podrywała cały czas, ale nie leżałem z nią w pokoju nawet sam na sam, a laska sobie śpi z typem, którym niby jest gejem.


##!$%@? #zwiazki
  • 448
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 118
@lewymaro: Zapytałem o to jak chwilę gadaliśmy przez telefon.
-a co jakby odwrócić sytuację, ja bym koleżankę lesbijke zaprosił na picie i później by spala ze mną?
-ale to nie to samo!
-a niby czemu?
-bo to jest mój przyjaciel a nie kolega, a poza tym lesbijki lubią facetów a geje nie lubią kobiet
-to jak on tak nie lubi kobiet to po #!$%@? z nim utrzymujesz kontakt?
-dobra to nie
  • Odpowiedz
@JavierDaY tak więc w sumie ta sytuacja jest jeszcze bardziej #!$%@? niż myślałam. Więc pojechała pilnować chaty i dziwnym trafem akurat jak są sami nawinął się kolega "gej". Szkoda nerwów chłopie
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Lesbijki lubią facetów? XD whaaat. Mam kumpelę, która jest lesbijką i facetów się nie tyka. Ze swoją dziewczyną jest rok i są tak udaną parą, że niejednym hetero życzyłabym podobnej relacji opartej na zaufaniu i rozmowie.
  • Odpowiedz
Ona jest #!$%@? jak papa do dachu. Zmieniam zdanie, odpuść. Pewnie jeszcze tleniona blondyna, rozjaśniacz jej mózg wypalił. Żenua, brak słów, cycki do kolan opadają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Cancerx: Nie no musiała akurat jechać pilnować chaty, bo jej brat ma 28 lat i mieszka ciągle z rodzicami. Taki przegryw typowy, co zapomni nakarmić psa. Raz już zapomniał i im jeden pies zdechł xD
  • Odpowiedz
@CzujkiPolaka to nawet nie kwestia snapa. Telefony nic nie usuwają. Cokolwiek kiedys dostałas czy wpisałeś jest do odzyskania. Pewnie są jakieś sprytne narzedzia do usuwania tego, ale generalnie wszystko siedzi i ma sie dobrze w twoim telefonie.
  • Odpowiedz
-ale to nie to samo!

-a niby czemu?

-bo to jest mój przyjaciel a nie kolega, a poza tym lesbijki lubią facetów a geje nie lubią kobiet


@JavierDaY: :|
ta deklaracja przemierzania 150km padła przed tym dialogiem, czy po? bo jak przed, to "trzymaj się miras, olej tę karynę".
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Przykro mi ale muszę dołączyć do chóru - zakończ to. Będą kolejne dziwne zachowania z jej strony. Niektóre kobiety odwalają coś raz i wtedy dajesz do zrozumienia że po drugim koniec. Inaczej na łeb wejda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Aż mnie dziwi, że tyle ludzi się zainteresowało. Ale w sumie spoko, bo mi się humor poprawił jak czytam niektóre komentarze (ʘʘ)
  • Odpowiedz