Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1562
Dostałem snapa od różowej że idzie spać, ma wolna chatę i wczoraj wpadł do niej i do jej brata kolega. Ten typ spał z nią w łóżku, jest gejem i w sumie #!$%@?łem się, bo mają cała chatę wolna a typ śpi z nią w łóżku. Do mnie są sapy o mojego przyjaciela dziewczynę, bo mnie podrywała cały czas, ale nie leżałem z nią w pokoju nawet sam na sam, a laska sobie śpi z typem, którym niby jest gejem.


##!$%@? #zwiazki
  • 448
  • Odpowiedz
@JavierDaY: jeżeli sporo imprezuje to obawiam się, że spanie z gejem w łóżku może akurat być najmniejsza sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ja bym dał szansę. Niech przyjeżdża i się spowiada.
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Możesz się wahać i mówić: Nie jestem pewny czy to była dobra decyzja, ale to zdanie jest tylko długim synonimem krótkiego słowa: „Nie”. Wiesz dlaczego? Bo to oznacza, że może nie dziś, ani za miesiąc, ale w końcu pojawi się ktoś, przy kim nie będzie miało się takich wątpliwości. W takiej relacji możesz być po dwóch stronach barykady – albo ona może nie być ciebie pewna, albo ty możesz nie
  • Odpowiedz
  • 25
@JavierDaY kolego bardzo współczuję #!$%@? nerwów i #!$%@? rozpoczęcia majówki. Sam nie wiem co bym zrobił w takiej sytuacji. #!$%@? chyba bym się zechlał #!$%@?.

Ale w tym momencie w którym teraz się znajdujesz - wysłuchaj co ta pinda ma do powiedzenia. Powiedz jej że ma się postawić w twojej sytuacji. Że zapraszasz lesbijkę do domu i spędzasz z nią noc w łóżku, przytulając się i miziając, a że lesbijka wypiję sobie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@izsaj: bo nie mam się komu wygadać. Nie udostępniam imion, nazwisk, nic. Więc takich osób w Polsce może być mnóstwo. Ostatnio #!$%@? się wszystko i szukam wsparcia gdziekolwiek.
  • Odpowiedz
Sam kiedyś rozstawałem się z dziewczyną i w domu normalnie płakałem, jak łajza ostatnia.


@LZBNZ: Nie jesteś łajza. Masz prawo do emocji. Wmawia się nam facetom, że nam nie wolno, nie przystoi. Właśnie kurła wolno. Można się poryczeń, iść na siłownię, pogadać z przyjacielem, kumplami, rodzicami. Wyrzucić, przepracować. Zostawiając to w sobie ześwirujemy...
  • Odpowiedz