Wpis z mikrobloga

Ehhhh to i ja dorzucę swoje trzy grocisze do #dziewczynybeztabu

Kręci się kolejna gównoafera, bo stuleje odkryły, że dziewczyny zdradzają i się ruchajo jak mają 15 lat, a oni mając 25 dalej nic.
Dziewczyny jak i faceci zdradzali od wieków. Po prostu mało kto to wtedy wiedział i #!$%@? to kogo obchodziło, bo nie było nawet wtedy dostępu do internetów... ba nawet telewizji nie było.

Niektóre #przegryw wysyłają do ich facetów wiadomości, że ich dziewczyny zdradziły. Spoko, jak tam nie macie swojego życia i tak bardzo interesuje was kto gdzie łyka #!$%@? to róbta co chceta detektywi. (oo może zróbcie karierę jako detektyw, przynajmniej hajs byście za to dostawali XD)

ALE #!$%@?, pisać do ich rodzin? Babć ? XD że ich wnuczka się ruchała 4-5 razy? XD JA #!$%@?

Sam mając 16 lat, nie takie inby z dziewczynami widziałem i wiem, że dziewczyny w tym wieku to jest emocjonalna parobola, a budowanie związku z takimi to czysta loteria, bo po prostu nie dorosły do związków. Niektóre zmądrzały i założyły normalne rodziny, a niektóre dalej się ruchają z kim popadnie i zdradzają.

Naprawdę, ale nie napisałbym tego wpisu gdyby nie jeden komentarz

chodzi tylko o to żeby następne pokolenia nie były wychowywane przez młodociane prostytutki


Uprzedzam, to nic nie da XD
Tak było jest i będzie

Jedyne co macie z tego to zabawę z niszczenia komuś życia, pisząc do obcych wam ludzi

I mogę się założyć, że gdyby to z wami chciały te dziewczyny zdradzić swoich facetów, to byście byli szybciej gotowi niż ja bym zdążył #!$%@?ć browara

#gownowpis #afera
  • 176