Wpis z mikrobloga

Ehhhh to i ja dorzucę swoje trzy grocisze do #dziewczynybeztabu

Kręci się kolejna gównoafera, bo stuleje odkryły, że dziewczyny zdradzają i się ruchajo jak mają 15 lat, a oni mając 25 dalej nic.
Dziewczyny jak i faceci zdradzali od wieków. Po prostu mało kto to wtedy wiedział i #!$%@? to kogo obchodziło, bo nie było nawet wtedy dostępu do internetów... ba nawet telewizji nie było.

Niektóre #przegryw wysyłają do ich facetów wiadomości, że ich dziewczyny zdradziły. Spoko, jak tam nie macie swojego życia i tak bardzo interesuje was kto gdzie łyka #!$%@? to róbta co chceta detektywi. (oo może zróbcie karierę jako detektyw, przynajmniej hajs byście za to dostawali XD)

ALE #!$%@?, pisać do ich rodzin? Babć ? XD że ich wnuczka się ruchała 4-5 razy? XD JA #!$%@?

Sam mając 16 lat, nie takie inby z dziewczynami widziałem i wiem, że dziewczyny w tym wieku to jest emocjonalna parobola, a budowanie związku z takimi to czysta loteria, bo po prostu nie dorosły do związków. Niektóre zmądrzały i założyły normalne rodziny, a niektóre dalej się ruchają z kim popadnie i zdradzają.

Naprawdę, ale nie napisałbym tego wpisu gdyby nie jeden komentarz

chodzi tylko o to żeby następne pokolenia nie były wychowywane przez młodociane prostytutki


Uprzedzam, to nic nie da XD
Tak było jest i będzie

Jedyne co macie z tego to zabawę z niszczenia komuś życia, pisząc do obcych wam ludzi

I mogę się założyć, że gdyby to z wami chciały te dziewczyny zdradzić swoich facetów, to byście byli szybciej gotowi niż ja bym zdążył #!$%@?ć browara

#gownowpis #afera
  • 176
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Damianowski: czy ty jesteś upośledzony? XDD czy może trollujesz. Ta akcja miała ma celu przestrzec partnerów tych kobiet przez związaniem się z szlaufem, a nie uświadomić społeczeństwo, że kobiety też potrafią być Nie wierne. Ja #!$%@?.

@Insam27: no super i co aż tak Ci zależy na randomowych gościach z drugiego końca polski? XD
@Onlydzban: Jaki czuły punkt? Gość #!$%@? jakieś ahistoryczne brednie, które są jedynie jego wymysłami i fantazjami, nie ma zielonego pojęcia o dynamice relacji damsko-męskich oraz nie posiada żadnej wiedzy o kobiecej naturze (w jej wymiarze neurobiologicznym i hormonalnym), a co za tym idzie kompletnie nie zdaje sobie sprawy z negatywnych implikacji jakie ze sobą niesie kobieca rozwiązłości (zwłaszcza w szeroko rozumianym wymiarze społecznym) i jeszcze próbuje - jak to typowy cuck
@adam-nowakowski:

i to od mężczyzn zależy jak kobiety się prowadzą i na co mogą sobie pozwolić.


Z tym się zgodzę, ale reszta to pseudo naukowy wysryw z niby mądrymi słowami, aby osoba trzecia miała wrażenie, że osoba komentująca jest mądra. Jednak po sprawdzeniu Twojego profilu i to co wypisujesz, szkoda czasu do dalszej dyskusj, bo jednak niby mądry a zamknięty masz umysł
i znowu Ciebie wyzywają od białorycerzy, ale masz rację. A nasze pokolenie i tak jest spokojne, pokolenie naszych babć to było #!$%@? i hipokryzja, aborcja była normalnym środkiem antykoncepcyjnym, a ludzie #!$%@? się 24/7 #takaprawda


@stulejka-z-przerzutami: to ich własny świat i ich wymyślane określeń typu białorycerze, betacuksy i inne gówna XD Żyją we własnym świecie lizania się po siurkach... XD obcho tak bardzo
@adam-nowakowski: ja tam wolę być ultra hiper red black white alpha omega giga cuckiem i nie widzieć tego, co tam wysrałeś w swoim wysrywie (btw jak to czytałem od odniosłem wrażenie, że czytam jakiegoś fanatycznego muslima). Ale wiesz co robiłem? A Ciebie to zaboli zaraz, zaprzeczysz, ale i tak:








konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Damianowski: uuu Panowie szycha z wykopu się wypowiedziała to na pewno dobrze mówi... No chyba jednak nie( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie życzę Ci koleżko żebyś kiedyś trafił na taką szmatę, a to co piszesz odnośnie 16-ek to może by i było prawdą że z takimi się wiązać nie warto, ale z tego co zauważyłem to wypowiadały się tam też laski które są starsze i po ślubie? :)