Wpis z mikrobloga

jestescie naprawde bardzo prymitywni, skoro myslicie, ze ktokolwiek sie nabierze na te „tresci dostepne tylko dla uzytkownikow premium” serio XD

I ogolnie to szanuje pisanie do facetow ktorzy zostali zdradzeni. Zdradzaja najgorsze scierwa i zasluguja na potępienie, ale po co sie mieszacie w to kto ilu mial partnerow seksualnych? Pytam całkiem serio. Dupa was boli z zazdrosci, ze ktos moze miec bardziej udane zycie seksualne niz wy?
#dziewczynybeztabu
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Mikroblog+
  • 0
@MonsterQ1234 mozemy przeciez porozmawiac tutaj, no chyba, ze wstydzisz sie kolegow? czemu mam wrazenie, ze kazdy was walczy jedynie o poklask kolegow z komputerka? ktory bardziej jej dosra, czas start!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Holisticway: to jest takie głupie xDD
Wszystko, każda rzecz którą robisz definiuję to jakim człowiekiem jesteś, jeśli byś kradła to też nie mogę cię oceniać bo "to ne denifiuje jakim jestes czlowiekiem"? Jeśli zabiłem parę osób to też nie możesz mnie oceniać? xD
  • Odpowiedz
@NDSS: owszem, ale co ja zrobilam twoim zdaniem, abys mogl to definiowac? wyrazilam swoje zdanie na temat seksu? No i co z zwiazku z tym jakie mam zdanie? Rozumiem, ze to od razu daje Ci informacje na moj temat dotyczace MOJEGO zycia seksualnego, moich przezyc? jaka w takim razie jestem twoim zdaniem osoba? Puszczalska #!$%@?, bo uwazam, ze seks to normalna rzecz? jesli tak, to cie zdziwie, bo jestem od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Holisticway: szybko zdanie zmieniasz, zdecyduj się xD zresztą nie traktuj tego tak osobiście, pisze o ogółu. Seks jest normalna rzeczą, ok powiedzmy, że się zgadzam, tylko to nie daje przyzwolenia na puszczanie się xD
Alkohol też jest rzeczą normalną ale to nie znaczy, że teraz codziennie będę #!$%@? chodził.
  • Odpowiedz
@NDSS: ale o czym ty w ogole do mnie mowisz? z czym zmieniam szybko zdanie? wybacz, ale postaraj sie pisac w taki sposob zeby druga osoba byla w stanie zrozumiec co masz na mysli. Bo tu jest jakis bełkot a nie rozmowa.

Puszczaniem sie rozumiem nazywasz zdrade? Czy ogolnie uprawianie seksu nie bedac w zwiazku?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Holisticway: zdradę, wolne związki i tak dalej

Proszę rozpiska;
1.bo to ne denifiuje jakim jestes czlowiekiem
2. Tu pisze, że jednak twoje czyny definiują jakim człowiekiem jesteś
Tu
  • Odpowiedz
@NDSS: w wolnych zwiazkach nie ma nic zlego, bo jednak definicja wolnego zwiazku jest to, ze obojga partnerow swiadomie sie godzi na wspolzycie z innymi ludzmi. Niekoniecznie to pochwalam, ale skoro oni tak lubia, oboje sie na to godza, sa szczesliwi i chca tak zyc to w czym problem?
Zdrade-tak jak napisalam juz kilka razy pod tym postem, nie szanuje, pluje na takich ludzi i powinno sie to tepic, bo
  • Odpowiedz