Wpis z mikrobloga

jestescie naprawde bardzo prymitywni, skoro myslicie, ze ktokolwiek sie nabierze na te „tresci dostepne tylko dla uzytkownikow premium” serio XD

I ogolnie to szanuje pisanie do facetow ktorzy zostali zdradzeni. Zdradzaja najgorsze scierwa i zasluguja na potępienie, ale po co sie mieszacie w to kto ilu mial partnerow seksualnych? Pytam całkiem serio. Dupa was boli z zazdrosci, ze ktos moze miec bardziej udane zycie seksualne niz wy?
#dziewczynybeztabu
  • 71
  • Odpowiedz
@IsAmUxPompa: nie jestem idiotka, wiec Ci sie nie uda :(((((

@MArcinnn96: dobra, to inaczej. Uwazasz w takim razie, ze kobieta, ktora nie chce byc w zwiazku bo nie czuje takiej potrzeby, ale kocha seks(tak moi drodzy, seks to swietna sprawa polecam kazdemu wyjsc z piwnicy i sprobowac) jest od razu #!$%@? i szmata? nie moze uprawiac seksu bez bycia w zwiazku z mezczyznami? no tak, zapomnialam ze seks to tylko
  • Odpowiedz
@Graf_Spee: i co w zwiazku z tym? masz jakis problem? Zapraszam do dyskusji, no chyba ze Twój zasob slownictwa ogranicza sie jedynie do umiejetnosci irnicznego wysmiewania kompletnie bez zadnego celu
  • Odpowiedz
@Graf_Spee: owszem, aczkolwiek nie naleze do osob ktore publicznie pisza o swoich intymnych sprawach, ktorych pozniej sie wstydza.

Ja rowniez potepiam takie zachowanie, uwazam, ze zdrada jest niewybaczalna i nie ma na to zadnego usprawiedliwienia. Ale dlaczego tyracie kobiety, ktore po prostu otwarcie opowiadaja o swojej seksualnosci? Uwazasz, ze wysylanie tego do ich rodzin jest w porzadku? Z kolezankami na luzie rozmawiam o takich sprawach, ale babci bym juz nie powiedziala.
  • Odpowiedz
@Holisticway: Niestety każdy w swoim życiu zna kobiety które "lubią sex" i może dlatego wkładają je do jednego koszyka bo się za bardzo od siebie nie różnią i niektórzy nie mają szacunku do takich kobiet. Tak jak pisałem wcześniej każdy może myśleć co uważa ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@MArcinnn96: ale czy lubienie seksu to cos zlego? Ja nie znam zadnego czlowieka, ktory seksu nie lubi. Nie sadzisz, ze dopoki kobieta nikogo nie krzywdzi swoim zachowaniem, to niech sobie w lozku robi co chce? Co to za roznica czy miala w swoim zyciu 1 partnera, czy 10? Uwazasz, ze to kategoryzuje to jakim jest czlowiekiem?
  • Odpowiedz
@TRBL_MKR: napisalam Ci juz, jesli ktos zdradza-nie ma u mnie nawet grama szacunku. Pluje na takich ludzi.
Ale jesli ktos swoim zachowaniem nikogo nie krzywdzi? Nie jest w zwiazku? I po prostu realizuje sie w sferze seksualnej? Naprawde jest w tym cos zlego? Pytam calkiem serio
  • Odpowiedz
@Holisticway: Nie wiem jak tu delikatnie pisać XD Więc nie odpowiem na to pytanie, jednak napisze tyle, że na tej grupie były i są dziewczyny po 14 czy 15 lat i czytają to myślą, że to jest normalne a normalne nie jest... Wiadomo w życiu w jakimś wieku mamy kilku partnerów, ale chwalenie się tym i wg rzeczy o których tam piszecie mija się z jakimkolwiek wychowaniem, godnością siebie itp. Seks
  • Odpowiedz
@MArcinnn96: prosze cie. na grupie nie ma zadnej dziewczyny ponizej 15 roku zycia. i wybacz, ale w dzisiejszej dobie internetu gdzie wszystko ocieka seksem nie martwilabym sie jednak o to, ze mooda dziewczyna poczyta o przezyciach starszych kolezanek i dostanie od tego jakiegos urazu na psychice. Jak bedzie chciala to wyszuka sobie inne fora, czy nawet wymyslone hisotoryjki erotyczne, bo dzisiaj wszystko to jest na wyciagniecie reki.

Serio popieram akcje z
  • Odpowiedz