Wpis z mikrobloga

jestescie naprawde bardzo prymitywni, skoro myslicie, ze ktokolwiek sie nabierze na te „tresci dostepne tylko dla uzytkownikow premium” serio XD

I ogolnie to szanuje pisanie do facetow ktorzy zostali zdradzeni. Zdradzaja najgorsze scierwa i zasluguja na potępienie, ale po co sie mieszacie w to kto ilu mial partnerow seksualnych? Pytam całkiem serio. Dupa was boli z zazdrosci, ze ktos moze miec bardziej udane zycie seksualne niz wy?
#dziewczynybeztabu
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nic z tym nie zrobisz. O ile sam pomysł z pisaniem do mężów o zdradach jest super to na wykopie jest masa przegrywów, które skorzystało z okazji i lecąc na fali wyżywając się na kobietach z tej grupy. To tak jak byś zapytała rasistę co mu przeszkadza w czarnoskórych. Są ludzie i taborety dlatego lepiej chociaż trochę dbać o anonimowość w sieci.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@dzwiedz3000 masz racje. ale jest mi jednoczesnie autentycznie przykro, ze ktos sam siebie nazywa przegrywem, potrafi tylko sie nad soba uzalac, jednoczesnie cisnac po plci przeciwnej, zamiast wziac sie w garsc, zrobic cos ze soba, zawalczyc o siebie i o to, zeby miec takie zycie jakie sie chce. i traca swoj czas na pisanie bezsensownych postow, jednoczesnie nie rozumiejac, ze marnuja tylko swoj czas, dla poklasku kilku randomowych ludzi w internecie,
  • Odpowiedz
@Kryspin013: doskonale wiem co napisalam i nie uwazam tego za strate czasu, bo z kilkoma osobami rozmawialam na priv, zmieniajac tym samym ich spojrzenie na te cale „k00rvy” i jesli udalo mi sie to z jedna osoba, to nie uwazam, ze zmarnowalam swoj czas. zreszta, ja na swoje zycie nie narzekam, mam teraz czas wolny, zainteresowala mnie ta sprawa, wiec sobie tu pisze. ale nie rozumiem calkowicie jak mozna siedziec
  • Odpowiedz
@komunista_memiarz: zeby moc w koncu powiedziec sobie przed lustrem jestem zajebistym facetem i mam zajebiste zycie, ktore nie opiera sie tylko i wylacznie na pisaniu durnych gownopostow i szukaniu poklasku wsrod innych chłopaczków mojego pokroju.
  • Odpowiedz