Wpis z mikrobloga

jestescie naprawde bardzo prymitywni, skoro myslicie, ze ktokolwiek sie nabierze na te „tresci dostepne tylko dla uzytkownikow premium” serio XD

I ogolnie to szanuje pisanie do facetow ktorzy zostali zdradzeni. Zdradzaja najgorsze scierwa i zasluguja na potępienie, ale po co sie mieszacie w to kto ilu mial partnerow seksualnych? Pytam całkiem serio. Dupa was boli z zazdrosci, ze ktos moze miec bardziej udane zycie seksualne niz wy?
#dziewczynybeztabu
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TRBL_MKR: co #!$%@?? XD z jakiej racji wyskakujesz tu z majatkiem? Rozmawiamy chyba o seksie, tak? A nie o jakimkolwiek majatku. Probuje wam przekazac, ze to ile ktos ma partnerow seksualnych nie jest nawet w najmniejszym procencie wasza sprawa i powinniscie zostawic te dziewczyny w spokoju.
  • Odpowiedz
@MArcinnn96: nie umawiam sie z ludzmi, ktorych nie znam, szczegolnie tymi z internetu.

Powiem wam jeszcze cos, kazdy facet chcialby miec kobiete ktora w lozku bedzie gorąca boginia seksu. Ale jednoczesnie karacie kobiety za to, ze rowniez maja prawo do realizowania siebie w tej sferze. Smiejecie sie z grazyn, ktore ze swoim januszem uprawiaja seks jedynie w celu splodzenia syna sebka, pod kolderka, po bozemu i ze zgaszonym swiatlem. A
  • Odpowiedz
@Holisticway: ale usunkonto... i idź na te swoje grupki gdzie chwalicie się ilu to ruchaczy mieliście na lewo dodatkowo będąc w związku.

jestescie naprawde bardzo prymitywni

a ty masz za krótki staż by pojąć coś co jest dla Ciebie nieosiągalne.
  • Odpowiedz
I po prostu realizuje sie w sferze seksualnej?


@Holisticway: to tak się teraz mówi na dawanie dupy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie unoś się, ale tymi elaboratami rodem z 50 twarzy Greya tylko wykopków nakręcasz i bawisz
realizujcie się dziewczyny jak tylko uważacie, z mojej strony dużo powodzenia życzę, tylko wyciągnijcie nauczkę - nie piszcie o tym w
  • Odpowiedz
@Daburi: na jakiej podstawie odzywasz sie do mnie w taki sposob? nie wiesz o mnie nic, procz tego, jakie mam zdanie na temat seksu. Uwazasz, ze to, ze seks nie jest dla mnie wstydliwym tematem, daje Ci pozwolenie na takie slowa w moim kierunku? Do matki tez sie tak odzywasz? Mysle, ze bylaby dumna z tego jakiego syna wychowala ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Holisticway:

ale po co sie mieszacie w to kto ilu mial partnerow seksualnych


Nie chcę pepsi w której 7 innych osób maczało #!$%@?
  • Odpowiedz
@Daburi: jakos nieszczegolnie mnie to boli wiesz? Bo ty dla mnie rowniez nie reprezentujesz soba zadnych wartosci. Nie potrafisz nawet normalnie poprowadzic rozmowy bez wyzwisk, agresji i jadu, ktory wylewa sie z Ciebie kazdym mozliwym otworem. Nawet troche Ci wspolczuje. Musisz miec bardzo smutne zycie skoro przemawia przez Ciebie tyle nienawisci do jakiejs obcej anonimowej osoby, ktorej nigdy nie widziales w zyciu
  • Odpowiedz