Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz coś wyglądało wiarygodnie, jak prawdziwa bitwa, gdzie #!$%@? widać, tylko mieczem machasz, by nie zginąć, albo uciekasz, gdzie nawet ci co przeżyli to ledwo, ran tyle, że nie wiadomo czy nie padną jak Jorah, gdzie widać, że Melisandere dała z siebie wszystko, by jakoś pomóc Aryi, a ta była szkolona do tego, by zabijać w taki sposób, ale #!$%@? wykopkom za ciemno, za mało epicko :D
#got
  • 21
@Sigmanus: No a w jaki sposób miał zginąć. Danny nie mogła go spalić, próbowała, Jon chciał go zabić, to wskrzesił znów całą armię( to mi się nie podobało, na #!$%@? ta stal i wszystko jak znów mógł ich respawnować?) to kto #!$%@? miał go zabić? Bran wózkiem przejechać?
@sinusik: No a czemu musiał ginąć w ogóle xD Teraz sobie pójdziemy na królewska przystań, będzie ciężko dużo umrze, ale jednak się uda i hurra zwycięstwo. Nie taki był ten serial wcześniej.
@sinusik:
dokładnie tak, prawdziwa bitwa to taka, w której #!$%@? widać i mieczem machają jak kołowrotkiem, byleby nie zginąć. Ogólnie powinni zaciemnić ekran. Myślę, że na reżyserską do Łodzi powinieneś się wybrać. W ogóle GOT jest na tyle wiarygodne, że nawet pokazują momenty w którym namiestnik dokonuje defekacji, czapki z głów dla reżyserów za oddanie rzeczywistości.
Rozumiem, że również do logicznego i wiarygodnego Twojego świata należy fakt, że jeżeli w JEDNYM
@sinusik: nieudana szarża mongołów to komediowe złoto, a losowe zagęszczenie umarlaków sprawiało że nie ogarniałem za cholerę co się dzieje. w jednej scenie dżon jest otoczony, w drugiej umarlaki stoją ładnie w rządku, dają się spalić Baleronowi i tak chyba z każdym bohaterem. z zakończeniem nie mam problemów, ale bitwa była gówniana
@Zahion: No co zrobić, jestem w stanie to zrozumieć, tylko w ten sposób, że oczekiwali Bóg wie czego z kosmosu :) ale to częste w przypadku takich produkcji, bańka pęka i zawód, bo się nie wiadomo czego oczekiwało :)
Rozumiem, że również do logicznego i wiarygodnego Twojego świata należy fakt, że jeżeli w JEDNYM momencie ktoś ko


@Zahion: @sinusik: @Arbuzbezpestek: @NKPL: To nie jest logiczny świat w którym cała kawaleria jest wysyłana jako zwiad już na początku. Uprzedzając pytanie: nie, nie powinni czekać, tylko szarżować z flanki. W ogóle wystawili armię przed zamek co nie ma większego sensu, bo łucznicy byli nieliczni, a osłony żadnej. #!$%@?ąc już