Wpis z mikrobloga

Mam ból dupy. Nie mogę opisać żółci jaka się ze mnie wylewa jak wchodzę na ten portal. Można tu znaleść dużo ciekawych informacji, poszerzać horyzonty i mógłbym długo jeszcze wymieniać... ale #!$%@? nie dzbanie jeden z drugim wy musicie kręcić jakieś gownoburze „ hurr durr moderacja zła bo banuje za prawdę”. #!$%@? zniszczyliście jakaś grupę na fb na podstawie kilku screenow. I #!$%@? z tym ze większość osób była normalna i miała jakiś z niej pożytek. I tu już nie chodzi tylko o ta grupę, chodzi tu o większe zjawisko: mentalnego #!$%@? części osób na wykopie. Czy wy się wszyscy #!$%@? z małpami na mózgi pozamienialiście? Czy wy jesteście normalni?! Czasami się czuje jak ofiara porwania z syndromem sztokholmskim. Niby nie chce, niby to straszne gowno ale i tak tu zostaje i czytam te wasze wypociny ( całe szczęście można czarnolistowac). Ludzie ogarnijcie się! To jest tylko portal z (niekoniecznie) śmiesznymi obrazkami a wy tu jakieś wojny i wojenki toczycie. Aaa szkoda się denerwować nawet. #zalesie #afera #wykop #wykopseriousbusiness #przegryw
  • 3