Wpis z mikrobloga

@magda93: Delle serii latitude miały strasznie gówniane karty wifi, strasznie wybredne jeśli chodzi o accesspointy, z niektórymi po prostu za diabła nie chcą działać i na 99% o to chodzi. Miałem ten sam problem w E5430, objaw był taki, że niby łączył się, było połączenie tylko nie szła zadna transmisja. Po resecie było przez chwile dobrze (czasem godzinę, czasem minutę), po czym znów to samo. Karta sieciowa: DW1504

Sprawdziłem w necie
@Jarek_P: nie musi być najtaniej, 50 pln w ta czy w ta nie robi mi różnicy

Ma być po prostu ok

Brać to co wkleiłeś? Mogę jakos sama sprawdzić gdzieś w panelu sterowania jaka kartę mam teraz?
@magda93: te karty w większości przypadków kupujesz z demontażu, więc to jest kwestia zaufania sprzedawcy i szansy, że w razie problemu karta zostanie wymieniona. Wpisz w szukajke allegro "0X9JDY" i wybierz najbardziej godne zaufania :)

Mogę jakos sama sprawdzić gdzieś w panelu sterowania jaka kartę mam teraz?


@magda93: nie wiem, jak w W10, w W7 jest to panel zarzadzania, network and internet, network connections, tam znajdź sobie swoją kartę wifi,
Jarek_P - @magda93: te karty w większości przypadków kupujesz z demontażu, więc to je...

źródło: comment_AekDf0xkZA9zPruTfeDma1yPV3guTmnJ.jpg

Pobierz
@magda93: Może być wina routera, miałem kiedyś taki super router który czasem nadawał na częstotliwości 5 GHz i 2.4 GHz, a czasem jak miał kaprys to tylko na 5 GHz. Więc jak miałem starego lapka który nie obsługuje 5 GHz to też nie widział wifi, a na nowszym smartfonie wszystko działało. Jak wejdziesz w przeglądarce na 192.168.1.1 (czy podobny, adres zależny od routera) to tam można w konfiguracji ustawić na których