Wpis z mikrobloga

Eh serio, nikt z moich znajomych nie lubi chodzić po górach...
Byłem raz samemu, 56 kilometrów z jednym noclegiem zrobiłem (nocleg był śmieszny, bo schronisko było w remoncie i nikogo tam nie było, miałem 9 osobowy pokój i mieszkałem w nim sam xD), nie było tak źle, no ale z kimś jednak tak raźniej( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdzie mogę szukać kompanów na górskie wyprawy? Jakieś fanpage, fora? Szykuje mi się w czerwcu dłuższy wyjazd
#gory #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 11
  • Odpowiedz
@Rouksa wpisz w wyszukiwarce na fb 'góry', pojawi ci się conajmniej kilkanaście grup, gdzie ludzie umawiają się na wspólne wyjazdy. Swojego czasu było też bardzo dużo takich postów w grupie 'Aktywny Kraków', a myślę że nawet jeśli nie jesteś w Krakowa, to zawsze można się z kimś spotkać na miejscu. Powodzenia Mirku
  • Odpowiedz
@Rouksa: Również się piszę na jakąś wyprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Małopolskie here, łażenie po mniejszych górach mam w małym paluszku, tylko nie ma z kim wybrać się w te większe.
  • Odpowiedz
@Rouksa: Mi się marzy by Rysy bądź Babia górę w końcu zdobyć ale Bieszczady też mogą być. W sumie to każda górka mnie zadowoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rouksa: skąd jesteś ?
pisz priv - myśmy ostatnio z kumplami zafiksowali się na zdobycie Korony Gór Polski.
Na maj planowana jest Kotlina Kłodzka ;)
Na pocztaek wrzesnia Rysy ...
wchodzisz w to ?
  • Odpowiedz