Wpis z mikrobloga

@AgentStonoga: Mój kolega mawiał: "Na sucho to nawet chwasty nie rosną". Widziałem w życiu już wielu typów co pierdzielili: "Ja to jestem full NATURAL", a po latach wychodziło że dupa pokłuta jak żyły heroinisty.
  • Odpowiedz
Kazdy klamie i taka jest prawda i #!$%@?.
Tez mialem ziomka ktory w wieku 17 lat mial morde jak 30 i #!$%@? jak szafa i zero tluszczu... Oczywiscie tez nic nie bral...
  • Odpowiedz
@niepanimaju: takie nabicie jak Mariusz to 100% koksy. A że nie jest super wielki no to co? Nie każdy ćwiczy, żeby być mass monsterem, niektórzy stawiają na estetykę. Zobacz panów z man's physique, albo z classica. Oni nie ćwiczą po to, żeby być jak największym a każdy bije.
Albo spójrz na gwiazdki z instagrama. Zyzz wielki też nie był a ładował w siebie całą aptekę o czym otwarcie mówił i to
m.....k - @niepanimaju: takie nabicie jak Mariusz to 100% koksy. A że nie jest super ...

źródło: comment_KyNsQr2tF6sc9dimNsSYuJHdDrX7WCCw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@niepanimaju: 99% osób z instagrama i innych social mediów, czy sławnych trenerów personalnych kuje dupę jak #!$%@?. Nie mówię o zawodówkach bo tam nie ma ani jednej osoby która nie bierze...
  • Odpowiedz
ładował w siebie całą aptekę o czym otwarcie mówił i to go zabiło


@meshack: Ch*j tam, że chlał, palił, ćpał i wciągał co weekend, ważne, że wbijał igły w siebie i to go zabiło ()
  • Odpowiedz
@meshack: Zyzz nie umarł przez sterydy a już na pewno nie bezpośrednio. Najprawdopodobniej to mieszanka dragów, alkoholu, sterydów i wady serca go wykończyła.

@niepanimaju: Zyzz ładował spore ilości sterydów, jego tryb życia nie pozwalał na małe dawki. Jesteś naiwny mówiąc że kolega na 100% nic nie bierze, no chyba że z nim mieszkasz, śpisz, chodzisz do kibla i nie odstępujesz na krok. Ojca nawet nie będę komentował, koledzy też mieli
  • Odpowiedz
@niepanimaju: Czerniewicz pokazał kiedyś wyniki hormonów na którym testosteron był prawie jakoś przy zerze, czyli mocno poniżej widełek. Nie ma możliwości zajechania tak organizmu żeby był on tak nisko od tak se. Musiał być wtedy na odbloku po cyklu sterydowym...
  • Odpowiedz