Wpis z mikrobloga

Scala zapewni użytkownikom duży bagażnik (467 l; 1410 l po złożeniu tylnych siedzeń) i miejsca na nogi z tyłu więcej niż – uwaga! – w aktualnym BMW serii 5. Czesi wyliczają, że ich auto oferuje 73 mm przestrzeni na kolana dla pasażerów siedzących na tylnej kanapie, natomiast wolne miejsce nad głową to 982 mm.


Co oni #!$%@?ą to ja nawet nie XDDDD

Skoda Scala to segment B+, a BMW 5 to segment E ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #vag
  • 12
@kroje_warzywa_ziemniakiem: Nie mam nic do tego porównania, ale takie #!$%@?, że auto dwa segmenty niżej, ma więcej miejsca na nogi, to delikatnie mówiąc jest niepoważne. Niedługo wyjdzie nowa Octavia i powiedzą, że w środku ma więcej miejsca niż BMW serii 7 w wersji Long ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kroje_warzywa_ziemniakiem: Nie chodzi o czyste dane. Tylko takie gadanie, że auto ma więcej miejsca z tyłu i sugerowanie że jest bardziej komfortowe. Fotel w Skodzie był pewnie pod samą deska rozdzielczą, a w BMW fotel maksymalnie cofnięty do tyłu i takie dane z dupy. Takie #!$%@? producenta.
@Neoplan: Po prostu to marketingowe #!$%@? VAGa. Pewnie zaraz napiszą że mają dłuższe dywaniki. Dają jakieś dane z dupy, które sugerują lepszy komfort. Przejedź się Rapidem na tylnej kanapie, a Audi A6, BMW 5 lub Mercedesem E klasą, to zrozumiesz o czym napisałem.
@Endriu001: Nie piszą o wyższym komforcie tylko o tym, że jest więcej miejsca.
To jak z Mercedesem CLA i Dacią Lodgy. Mercedes CLA jest pod prawie każdym względem lepszy, ale długa podróż czterem dwumetrowym chłopom mimo wszystko lepiej upłynie w Lodgy :D
BMW 5 nie jest jakimś mega przestronnym autem dla pasażerów z tyłu, wiem to z własnego doświadczenia.
@Neoplan: Tu jest mowa o obecnej generacji BMW 5 (nowsze auta większe).
Porownałeś dwa typy aut. Cla jest dosyć mały autem (A klasa sedan) i ma opadający dach. I porównujesz go do auta typu van, gdzie liczy się praktyczność? Oczywiście że wygra van.
To teraz spójrz na to co mówi Skoda. Ich miejskie auto ma więcej miejsca na nogi niż auto klasy wyższej. Czyli jakby twierdzili że taki Cla jest większy